Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ESSİ'nin hedefi 20 şube daha

Giriş Tarihi: 12.2.2013

Essi Genel Müdürü Zübeyde Nacar, 2013 yılının Aralık ayına kadar hızla büyümelerini sürdüreceklerini ve hedeflerinin 20 şube olduğunu belirtti

İzmir'den gelen güzelliğin adresi olan ESSİ hızla büyümeye devam ediyor. 1994 yılında Zübeyde Nacar tarafından kurulan ESSİ, hem franchising şubelerini, hem de grubun merkezine bağlı yeni şubelerini açarak şube sayısını 12'ye çıkardı. Essi Genel Müdürü Zübeyde Nacar, 2013 yılı sonuna kadar hızla büyümelerini sürdüreceklerini ve hedeflerinin 20 şube olduğunu belirtti. Hedeflerini tutturmanın en büyük amaçları olmadığını belirten Zübeyde Nacar, önemli olan noktanın tüm şubelerde aynı kalite standartları altında hizmetlerin sağlanması olduğunu belirterek, bu sebepten dolayı franchise partner seçimlerinde çok titiz davrandıklarını dile getirdi.

1994'TEN BERİ SAĞLIKLI HİZMET
Şubat ayı içerisinde iki franchise ve bir yeni şube açılışı yapacak olan ESSİ, Türkiye'nin farklı illerinde hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor. Açılacak yeni frachiselar ESSİ Bostanlı, ESSİ Antalya ve Ege Bölgesi'nin en büyük Medikal Estetik Merkezi ESSİ Narlıdere hizmet vermek için gün sayıyor. ESSİ'ler Medikal Danışmanı Plastik Cerrah Cenk Görken, ESSİ'lerde Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek çok radikal uygulamalar yapılacağını belirtti. 1994'den beri güzelliğin adresi olan ESSİ tüm müşterilerine sağlıklı hizmet vermeyi hedefliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ESSİ'nin hedefi 20 şube daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN