Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Hastaneyi kimler açacaksa buyursun"

Giriş Tarihi: 14.2.2013

Hastane hizmete giremiyor' söylemlerine karsı çıkan Ali Erdogan, "Biz üzerimize düseni yaptık. Kim açacaksa hemen yarın hizmete sokabilir. Bizim isimiz bitti" dedi

Ankara karayolu üzerinde yapılan yeni Usak Devlet Hastanesi'nin, "Usak Belediyesi, baglantı yollarını ve çevre düzenlemesini bitiremedigi için hizmete açılamıyor" söylentilerinden bıkan Belediye Baskanı Ali Erdogan, hastane önünde bir basın toplantısı düzenledi.

KAVSAK VE YOLLAR

Erdogan, "Yeni hastene binasında belediye üzerine düsen tüm görevleri tamamladı. Hastaneyi kim hizmete açacaksa istedigi dakika açabilir" dedi. Erdogan, hastane hattında çalısacak otobüs ve dolmusçuları da toplayarak basın toplantısına dahil etti. Yeni yapılan Usak Devlet Hastanesi çevresinde belediye olarak yaptıkları hizmetler konusunda basın mensuplarına bilgi veren Erdogan, "Ankara-Izmir karayolundan hastaneye dönmeyi saglayan kavsak düzenlemesi, trafik ısıkları ve sinyalizasyon çalısmaları tamamlandı. Usaklı hemserilerimizin hastaneye kolayca ulasabilmeleri için buraya sefer yapacak dolmus ve minibüs hatları düzenlendi. Dolmusçularımız burada. Halkımıza hizmete hazırlar. Belediye olarak üzerimize düsen her türlü hizmeti eksiksiz yerine getirdik. Hastaneyi kim açacaksa buyursun, hemen simdi hizmete açsın" diyerek sitem etti.

SALIH KILINÇ (USAK)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Hastaneyi kimler açacaksa buyursun"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN