'200 projemiz daha var'

Giriş Tarihi: 15.2.2013

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, DSP İl Yönetimi'ni ziyaret etti, her kesimi ilgilendirecek yeni projeleri yakında açıklayacaklarını söyledi

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, kentsel dönüşüm temasları kapsamında siyasi parti ziyaretlerini de sürdürüyor. CHP, AK Parti ve MHP'den sonra DSP İl Yönetimi'ni ziyaret eden Aslan, partililerle İzmir ve Türkiye gündemini değerlendirdi. DSP İl Başkanı Selçuk Karakülçe ve yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşık bir saat görüşen Aslan, yaklaşan yerel seçimlerin önemini vurguladı. Mart 2014 seçimlerinin geçmişteki seçimlere benzemeyeceğini belirten Aslan, bu seçimle hem ülkenin geleceğinin şekilleneceğini, hem de İzmir'in 2050'li yıllara "Dünya'nın önde gelen kentlerinden biri olarak girip girmeyeceğinin belirleneceğini" kaydetti. Aslan, " İstesek de istemesek de yaklaşan yerel seçimler bu sorumlulukları yüklüyor üzerimize. Dolayısıyla seçimlerimizi bu bilinç içerisinde yapmalıyız. Çünkü bu ülke de, İzmir de bizim" diye konuştu.

KENTE BORCUMUZ

Aslan, Ege-Koop olarak kentsel dönüşüm konusunda ellerini taşın altına koymaktan çekinmediklerini söyledi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hem 11 ilçede imza attığımız 11 kentsel dönüşüm projesiyle, hem de alanında uzman isimlerden oluşan Ege-Koop Proje Merkezi'nin kamuoyuyla paylaştığı projeler ile kente olan borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. 200'e yakın projemiz var. Kadınlarla, gençlerle, engellilerle, yaşlılarla; kısacası toplumun her kesimi ile ilgili bu projeleri zaman içinde kamuoyuyla paylaşacağız" diye konuştu. DSP İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe ise, seçimlerde hiçbir siyasi parti ile güç birliği yapmayacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'200 projemiz daha var'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN