"Adım Adım İzmir"e reklam desteği şart

Yakın Kitabevi tarafından ilk olarak 2009 yılında İngilizce-Türkçe olarak yayınlanan rehber kitabının Türkçe baskısı için yayıncılar herkesten destek istedi

Giriş Tarihi: 20.2.2013
EXPO 2020 yolundaki İzmir'in tanıtımına büyük katkı sağlayan, kenti ziyaret eden turistlerin yol göstericisi olan "Adım Adım İzmir" adlı rehber kitabın İngilizce baskısı büyük ilgi gördü. Kitabı hazırlayan Yakın Kitabevi Yetkilisi Levent Salıcı, tüm kurumlardan destek beklediklerini söyledi. Marka kent olma yolundaki İzmir'in tanıtım eksikliğini Türkçe ve İngilizce olarak 2009'da yayınladığı "Adım Adım İzmir" adlı rehber kitap ile kapatmaya çalışan Yakın Kitabevi, atağa kalktı. Övgülerin yanısıra ödüllerle de taçlandırılan 3 yaşındaki Türkçe-İngilizce kitabın ardından şimdi de bu kitabı sadece İngilizce olarak hazırlayan yayınevi, önemli bir projeye daha imza attı. Kitabı sadece Türkçe olarak da yayınlama kararı alan yayınevi kentteki kurum ve kuruluşlara destek çağrısı yaptı.

BENZERSİZ ÇALIŞMA

Adım Adım İzmir'in alanında en kapsamlı ve benzersiz bir çalışma olduğunu belirten Yakın Kitabevi'nden Levent Salıcı, şunları söyledi: "İzmir ve çevresini, kentimizi zenginleştiren onlarca uygurlıktan günümüze kalanları, kentimizin eşsiz mutfağını, yeme-içme kültürünü, alışveriş merkezlerini, eğlence hayatını, romantik, otantik, nostaljik yerlerini, ulaşım ve konaklama olanaklarını, kısacası İzmir dendiğinde akla gelebilecek her türlü bilgiyi barındıran kitabımız nitelikli ve benzersiz bir çalışmadır. Baskı kalitesi ile de göz dolduran bu eserin yeni baskısında reklamıyla yer almak isteyen tüm kurumlara Yakın Kitabevi olarak çağrı yapıyoruz. Onların bu eserde olmasından onur duyacağız. Bu reklam kurum ve kuruluşların tanıtımına katkı koymasının yanısıra İzmir'imiz adına da önemli bir destek olacaktır."

SAĞLIK HALK KONGRESİ 7-8 MART'TA YAPILACAK
İsmi "Halkın Üniversitesi" olarak kamuoyuna malolan Ege Üniversitesi 11. kez düzenlediği "Sağlık Halk Kongresi"nde obeziteden osteoporoza kadar sık rastlanan bir çok hastalık tartışılacak. Sağlıklı yaşam açısından önemli organik gıda, konserve ve salça tüketimine kadar konular gündeme getirilecek. Sorunlar ve sorular, halkın anlayacağı dilde cevaplarını bulacak. 7-8 Mart 2013 tarihlerinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhittin Erel Anfisi'nde yapılacak kongre halka açık ve ücretsiz olacak. "Herkes İçin Sağlık EXPO 2020'ye Doğru" ana başlığıyla yapılacak kongreye İzmir Valiliği ve İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü de destek veriyor. 07 Mart 2013 Perşembe günü İzmir Valisi M.Cahit Kıraç, Ege Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Candeğer Yılmaz ve İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Bedia Türkyılmaz'ın konuşacağı kongrede "Değişen yaşam tarzına göre beslenme ve fiziksel aktivite" konusu tartışılacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Adım Adım İzmir"e reklam desteği şart
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN