İnsana saygı ödül getirdi

Kendisine yapılan tüm başvuruları yanıtlayan Vestel ile insan kaynaklarında başarı gösteren İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş, Kariyer.net tarafından ödüle layık görüldü

Giriş Tarihi: 22.2.2013
Vestel Şirketler Grubu, 2012 yılında Türkiye'nin önde gelen insan kaynakları portalı Kariyer.net üzerinden aldığı tüm iş başvurularına yanıt vererek işe alım süreçlerini kısa tuttuğu için 12. İnsana Saygı Ödülleri'nde İnsana Saygı Ödülü'ne layık görüldü. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Kariyer.net'in insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmalarını öne çıkarmak amacıyla düzenlediği ödül töreni Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşti. Vestel'in sektördeki gücü ve başarısının en önemli unsurlarından birinin insan kaynağı olduğunu belirten Vestel İnsan Kaynakları Direktörü Semih Süslü, "Dost teknoloji vaadimiz, sadece müşterilerimiz için değil çalışanlarımız ve çalışan adaylarımız için de geçerli" diye konuştu.

ÖNEMİ TESCİLLENDİ
İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş, de beşinci kez aldığı ödülle insan kaynaklarına verdiği önemi bir kez daha tescilledi. 12. İnsana Saygı Ödülleri törenine katılarak İçdaş adına ödülü alan İnsan Kaynakları Müdürü Hatice Ümit Aksoy, "Biz bu ödülü beşinci kez kazanarak insana verdiğimiz değerin bir kez daha mükafatını almış olduk.10 bini aşkın iş başvurusuna 21 günden daha kısa bir süre içerisinde yüzde 100 geri dönüşte bulunarak bu ödülü kazanmış olduk" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnsana saygı ödül getirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN