Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Karanlıgın Gölgesinde"

Giriş Tarihi: 24.2.2013

Karabaglar Belediyesi, Kıbrıs Dans Tiyatrosu'nun Türkiye'de ilk kez sahnelenen "Karanlıgın Gölgesinde" oyununa ev sahipligi yaptı. Uyusturucu kullanımına dikkati çeken oyun begenildi

Atatürk Kültür Merkezi'nde gösterilen "Karanlıgın Gölgesinde" isimli oyunu Karabaglar Belediye Baskanı Sıtkı Kürüm, esi Fatma Kürüm, KKTC Esnaf ve Sanatkarlar Merkez Birligi Baskanı Kemal Altuncuoglu, Izmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birligi Baskanı Zekeriya Mutlu, KKTC Izmir Baskonsolosu Ugur Umar, CHP Karabaglar Ilçe Baskanı Polat Manduz ve çok sayıda izleyici izledi. Tanju Hastunç'un yazıp, yapımcılıgını üstlendigi gösteri, bir sosyal sorumluluk projesi olarak düsünülüp sahneye kondu. Ücretsiz olarak sunulan gösteride, uyusturucu kullanımının dogurdugu sonuçlar, etkileyici bir dans gösterisiyle sahnelendi.

BASKAN KÜRÜM KUTLADI

Gösteriyi ilgiyle izleyen Baskan Kürüm, yapımcı Hastunç'a önemli bir sosyal probleme dikkat çektigi için tesekkür ederek, "Gençlerimizi ve ailelerini ilgilendiren uyusturucunun zararlarına çok güzel bir sekilde yaklasılıp, gençlerin dikkatini çekecek sekilde hazırlanmıs bir gösteri. Bu gösterinin ilk kez belediyemizin destegiyle sahnelenmesi beni mutlu etti. Umarım Türkiye'nin her yerinde sergilenir ve toplumsal bir yara haline gelen bu konuda gençlerimizin bilinçlenmesinde etkili olur" dedi. Kürüm, yapımcı Tanju Hastunç ve KKTC Esnaf ve Sanatkarlar Merkez Birligi Baskanı Kemal Altuncuoglu'na Atatürk resmi bulunan tabak ve gösteride emegi geçen herkese adına fidan dikildigini gösteren sertifikalar verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Karanlıgın Gölgesinde"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN