İzmirgaz Bornova'ya abone merkezi açtı

Giriş Tarihi: 25.2.2013 14:33

İzmir'in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmirgaz, Bornova ilçesine de abone merkezi açtı. Doğalgazla ilgili her türlü işlemin yapılacağı merkez, cumartesi günleri de dahil olmak üzere hizmet verecek.

Abone sayısı 399 bine ulaşan İzmirgaz, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla Halkapınar, Karşıyaka ve Tire'deki abone merkezlerine Bornova'yı da ekledi. Şirketten yapılan açıklamada, çok yakında Karabağlar, Gaziemir, Buca ve Aliağa'da da abone merkezlerinin hizmete gireceği belirtildi.

İzmirgaz Genel Müdürü H.Burçin Yandımata, doğalgazı İzmirlilerle buluşturma çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, "Sayısı her geçen gün artan abonelerimize yerinde ve hızlı hizmet verebilmek için İzmir'in beş bölgesinde yeni merkezler açma kararı aldık. Bunlardan ilki Bornova'da hizmete başladı. Bu merkezimiz, başta Bornova, Bayraklı ve Kemalpaşa olmak üzere bölge ayrımı yapmaksızın bütün İzmirlilere cevap verecek." dedi.

Mustafa Kemal Caddesi, No: 90'da bulunan abone merkezi hafta içi 08.30–18.30, cumartesi günleri 09.30–18.00 saatleri arasında açık olacak. Abonelik işlemleri, tüketim faturası ve taksit ödemeleri, gaz açma ve kapama işlemleri yapılabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmirgaz Bornova'ya abone merkezi açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN