vergi dairesi'nden kan bağışı kampanyası

ilçesinde, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kampanyaya, vergi dairesi çalışanları ve vatandaşlar destek verdi.

Giriş Tarihi: 1.3.2013 16:11
Bu yıl 24.'sü kutlanan Vergi Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliklere devam edildi. Sabah saatlerinde daire binasında toplanan vergi dairesi çalışanları, Kızılay Kan Merkezi ekiplerine kan bağışında bulundu.

Vergi dairesi çalışanlarının yanı sıra esnaf ve vatandaşlar da kan bağışına destek verdi. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen kan bağışı kampanyası ile ilgili açıklamada bulunan Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Atmaca, kan bağışlarının çok önemli olduğunu ve her yıl vergi haftası etkinliklerinde mutlaka kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirtti.

Atmaca, vatandaşların da kan bağışı kampanyalarına destek vermesini isteyerek, "24 yıldır kutladığımız Vergi Haftası etkinliklerinde her sene mutlaka kan bağışı kampanyasına yer veriyoruz. Kan bağışının hayat kurtardığını bir kez daha hatırlatarak, kan bağışı kampanyasına destek veren halkımıza vergi dairesi çalışanlarına ve mükelleflerimize teşekkür ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Soma vergi dairesi'nden kan bağışı kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN