Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ertuğrul AYTAÇ EGE: Manisa'da alışveriş şöleni

Giriş Tarihi: 14.3.2013
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Bülent Koşmaz uzun bir aradan sonra basın mensuplarının karşısına Ufuk Plaza'da çıktı.
Biliyorsunuz ticaret ve sanayi odaları da seçim var. Bu seçimler TOBB'un talebiyle mayıs ve haziran aylarına ertelendi. Şikayetler gündeme alındı, bir kısmı değerlendirildi bir kısmı da reddedildi.
Koşmaz, Manisa'da yapılan şikayetlerin bir bölümünün balon çıktığını söyledi, bir düzeltme ile Mayıs ayında seçimlerin yapılacağını açıkladı.
Koşmaz'ın basın mensuplarına söylediği en önemli konulardan biri, bana göre, Manisa'da alışveriş şöleni düzenlendiğini açıklaması oldu.

ÇEKİLİŞ YAPILACAK
1-21 nisan tarihleri arasında yapılacak olan şölende, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) üyesi iş yerlerinden alışveriş yapan Manisalılar aldıkları çekiliş fişiyle otomobiller ve beyaz eşya kazanma imkanı bulacaklar.
Koşmaz şölenle ilgi şu bilgileri verdi: "1-21 Nisan günleri arasında düşündüğümüz MTSO Alışveriş Şöleni'yle ilgili çalışmalar yaptık. MTSO üyelerinin iş yerlerini kapsayan bir etkinlik olacak. Başlangıçta ve finalde birer konser düzenleyeceğiz . Finaldeki kapanış konserinde alış veriş sonunda 3 otomobil, 10 televizyon, 10 bulaşık makinesi, 10 video kamera ve çeşitli hediyelerin verileceği bir piyango çekilişi yapacağız . Bunun dışında sokak etkinliklerimiz olacak. Şehrin değişik yerlerinde değişik aktiviteler yapılacak.
Alışveriş yapılan yerlerden alınan fişlerin her 30 lirası için bir çekiliş kuponu verilecek. O kuponlar mühürlenecek. Bir alışverişte en fazla 5 çekiliş kuponu verilecek. 500 liralık bir alışveriş yapsanız da 150 liralık bir alışveriş yapsanız da 5 kupon alabileceksiniz.
Çekiliş, Milli Piyango İdaresi gözetiminde yapılacak."
Manisa'da bir ilk olan bu şölen, esnafın ticaret hayatına hareketlilik getirecektir.
Bravo Başkan Koşmaz.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Ertuğrul AYTAÇ EGE: Manisa'da alışveriş şöleni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN