Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Stat hamlesi

zmir Gücü Spor Vakfı, Göztepe Arena ile ilgili proje dosyasını hazırladı. Süper stadyumun detayları Bakan Yıldırım'a sunulacak

Giriş Tarihi: 14.3.2013
Göztepe Arena için geri sayım başladı. Göztepe Yelken Şubesi Başkanlığı görevini yürüten İnşaat Mühendisi Hakan Yenigün tarafından hazırlanan proje ile ilgili tüm detaylar, yarın İzmir'e gelecek olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'a sunulacak. Geçtiğimiz hafta İzmir Gücü Spor Vakfı önderliğinde Ankara'ya çıkarma yapan İzmir kulüplerinin, aralarında Göztepe Stadı'nın da bulunduğu projelerle ilgili isteklerine Bakan Yıldırım çok sıcak yaklaşım göstermişti. İzmir Gücü Spor Vakfı Başkanı Tuğrul Yemişçi, "Ankara'daki görüşmede çok yüzeysel bir bilgi alışverişinde bulunmuştuk. Şimdi projenin tüm detaylarını bir dosya halinde bakanımıza sunacağız" dedi. Yelken Şubesi Başkanı Yenigün'ün sahibi olduğu Bor Yapı tarafından hazırlanan proje kapsamında, Gürsel Aksel Tesisleri'nin bulunduğu alana UEFA kriterlerinde çok amaçlı ve kulübe de yüksek oranda gelir getirecek bir çalışma yapılmıştı.

Biletlere yoğun ilgi
Derbinin dün satışa sunulan biletlerine Göztepeliler, büyük ilgi gösterdi. Bilet fiyatları, kapalı 20, açık vez kale arkası 5 lira olarak belirlendi. Kapalı A biletlerinin tamamına yakını satıldı. A bileti ile kapalı tribünün Mersinli tarafındaki bölümüne, B bileti ile de Sanayi bölümüne giriliyor. Karşıyaka taraftarına ayrılan 4200 bilet bugün Karşıyaka Taraftar Derneği'nde satışa çıkacak. Biletler saat 11.00-18.30 arasında satılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Stat hamlesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN