KSK ayaklandı

Derbide Göztepe'ye yenilen KSK'nin Başkanı Cihan Büyükoral, "Hakem hatalarını protesto için maçlara A2 takımıyla çıkmayı tartışacağız" dedi. Hakem Hüseyin Sabancı'nın son bir haftada yaptığı telefon görüşmelerinin incelenmesi istenecek

Giriş Tarihi: 19.3.2013
Derbide Göztepe'ye 3-2 yenilen Karşıyaka'da hakem isyanı var. Dün basın toplantısı düzenleyen Başkan Cihan Büyükoral, protesto için maçlara A2 takımıyla çıkmayı tartışacaklarını söyledi. "Daha büyük tepki vermek gerekirse, bunu yönetim olarak veremeyiz" diyen Büyükoral, "KSK'yi gözden çıkardılar mı diye düşünüyoruz. Bu sezon 5-6 maçta hakem hataları nedeniyle 10'un üzerinde puan kaybettik. Kuvvetli lobimiz olsa hakkımız yenmezdi. Camia kenetlenmeli" dedi. Hukuk Kurulu Başkanı Bahadır Mete ise hakem Sabancı'nın son bir haftadaki telefon görüşmelerinin dinlenmesini isteyeceklerini ifade etti.

ŞEHMUS'UN BAŞI DERTTE
Hakem Hüseyin Sabancı ile diyaloğunun ardından Şehmus'u büyük tehlike bekliyor. Şehmus'tan şikayetçi olan Sabancı'nın rapor aldığı belirtildi. Hakemler, kendilerine karşı işlenen suçlarda kamu görevlisi kabul ediliyor. Şehmus için 2-5 yıl arası hapis davası açılabileceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KSK ayaklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN