Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'TOKİ yüz akımız'

TOKİ Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca'yı ağırlayan Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, "TOKİ Denizli'de de önemli projelere imzasını attı" dedi

Giriş Tarihi: 14.4.2013
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, TOKİ'nin Denizli'de çok önemli projelere imza attığını söyledi. TOKİ Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca'yı makamında ağırlayan Başkan Zolan, şöyle konuştu: "TOKİ bizim yüz akımız. Güvenli ve dayanıklı projeler üreten TOKİ Denizli'de de önemli projelere imza attı. Bu projelerin birçoğunda birlikte çalıştık. Bu projelerin gerçekleştiği bölgeler artık cazibe merkezi konumunda. Bu bölgelerde yaşayan insanlarımız artık daha mutlu daha huzurlu ve güzel bir ortamda yaşıyorlar. Özellikle Ege'nin en büyük parkı olan Akvadi Parkı'nın yanı başında yapımı tamamlanan 940 konutun tamamlanmış ve uygun şartlarda satışa sunulmuş olması bizi mutlu ediyor. Denizli'de her gittiğimiz yerde o konutların ne zaman satışa sunulacağı yönünde sorular alıyorduk. Bu cazip şarlarda vatandaşlarımızın kira öder gibi Eğe'nin en büyük parkının yanında ev sahibi olmaları bizleri son derece mutlu edecek. Sizin şahsınızda emeği gecen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Denizlimiz çok güzel bir yaşam alanına kavuştu."

240 VADE İLE SATIŞ

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca, Denizli'ye gelişlerinde konut sahibi olmak isteyenlere güzel bir sürpriz ile birlikte geldiklerini belirterek şunları söyledi: "Özellikle alt gelir grubu projelerine öncelik vererek, piyasa şartlarında ev sahibi olma imkanı bulunmayan vatandaşlar için konut üretiyoruz. Bu kapsamda Denizli'de de alt gelir grubunun kira öder gibi ev sahibi olmaları için Aktepe Mahallesi'nde inşası tamamlanan konutlar için yeni bir kampanya başlattık. Satışa sunulan 141 daire için son başvuru tarihi 28 Haziran. Genişliği 84-94 metrekare arasında değişen dairelerin peşinat bedeli 6.000 lira olarak belirlendi ve 240 ay vade ile ödemeleri yapılabilecek. Yine aynı bölgede bulunan 112 adet 3+1 daireler ise 10.000 lira peşinat ile 180 ay vadeyle satılacak. Bu daireler içinde son başvuru tarihi 28 Haziran. Konutlar Ağustos ayında teslim edilecek. Konut edinmek isteyenlere biran önce bu bölgeden ev sahibi olmalarını tavsiye ediyorum. Akvadi Park Projesi'nin yapımı da hızla devam ediyor. Bu proje tamamlandığında burası cazibe merkezi olacak. Şartlar uygunken buradan konut alınmalı. Vadi projenin tamamlanmasıyla birlikte buradan konut edinmek isteyenler aksi halde üzülebilirler. Bu bölgeden konut edinmek isteyenler Halk Bankası Şubeleri'ne başvurabilirler. Ayrıca TOKİ'nin www.toki.gov.tr adresinden de geniş bilgi edinebilirler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'TOKİ yüz akımız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN