"Ege-Koop çok özel"

İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, Ege-Koop'un gerek İzmir gerekse tüm Ege Bölgesi'ne sağladığı katkıların takdire şayan olduğunu belirtti, "Diyarbakır'da da Ege-Koop gibi bir modelin uygulanmasını çok isterim" diye konuştu

Giriş Tarihi: 18.5.2013
Son kararname ile yeni görev yeri Diyarbakır olan İzmir Valisi Kıraç, veda ziyaretleri kapsamında Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'ı da ziyaret etti. Kıraç, Aslan ile görev yaptığı altı yıllık süre içerisinde uyumlu ve pozitif bir çalışmaya imza attıklarını belirterek, katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ege-Koop'un gerek İzmir gerekse bölge genelinde katkılarının kimse tarafından yadsınamayacağını kaydeden Vali Kıraç, "Ege-Koop gerçekten çok özel bir kuruluş. İzmir'de binlerce insanımızı ev sahibi yapmak oldukça zor bir iş ancak bunu Ege-Koop başarıyla gerçekleştirebilmiştir. Şahsım adına Ege-Koop'un İzmir için yaptıklarını ve önemini çok iyi biliyorum. Halkla beraber ve onların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler geliştirmesi de ayrı bir taktir konusudur. Sayın Hüseyin Aslan'ın şahsında tüm Ege-Koop ailesini başarısından dolayı kutluyorum. Diyarbakır'da da Ege-Koop modelinin uygulanmasını çok arzu ederim"dedi.

DÖNÜŞÜM HAYATİ ÖNEMDE

Kentsel dönüşüm konusunda da değerlendirmelerde bulunan Kıraç, "İzmir için kentsel dönüşüm hayati derecede önemli ve vazgeçilmezdir. Ege-Koop'un bu alandaki deneyiminden, birikiminden İzmir ve İzmirliler mutlaka faydalanmalıdır. Ben görev sürem içerisinde göstermiş olduğu destek ve katkılar nedeniyle Sayın Hüseyin Aslan'a teşekkür ediyorum" diye konuştu. Vali Kıraç, hazırlayıcısı Ege-Koop Proje Merkezi olan İzmir Sağlık Serbest Bölgesi Projesi'ne de değindi. Kıraç, " İnşallah bu proje önce İzmir'de sonra diğer kentlerimizde gerçekleşir. Özellikle İzmir için çok önemli ve değerli bir proje" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Ege-Koop çok özel"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN