Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadın dayanışması

Giriş Tarihi: 18.5.2013

Aysel Öztezel, Işıl Nişli, Zeliha Toprak, Gönül Altınkapı, Sonnur Kırmızıoğlu, Aynur Tartan, Betül Elmasoğlu ve Berkay Eskinazi, Başkan Kestelli'yi ziyaret etti.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge ve İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Aynur Tartan ve komite üyeleri, 2. kez İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Işınsu Kestelli'yi ziyaret etti. Başkan Tartan, Koordinatör Borsa Başkanı'nın bir kadın olmasını şans olarak değerlendirdi, "Kadının dilinden, hayallerinden, sıkıntılarından, tökezlediği yoldaki taşlardan en iyi bir kadın anlar. İş hayatındaki başarılarınız kadın girişimcilere rehber olacak, yürüdükleri yolda onlara ışık tutacak. Başarılı çalışmalarınızın yeni dönemde de artarak sürmesini diliyoruz" dedi.

ORTAK ÇALIŞMA
Kestelli de, komite üyelerinin her türlü dilek ve önerilerine açık olduklarını belirtti, şunları söyledi: "Diyarbakır'da yapmayı planladığımız Meclis toplantımıza sizlerin de katılımı, bölgedeki kadın girişimcilerle ortak çalışma olanaklarının yaratılması açısından yararlı olacaktır. Barış sürecine de katkı sağlayacaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın dayanışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN