Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ESİDEF bölgede çıtayı yükseltecek

Giriş Tarihi: 21.5.2013

Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ESİDEF'i ziyaret etti, Başkan Mustafa Özkara ve yönetimine övgüler yağdırdı

Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) Başkanı Mustafa Özkara ve yöneticileri ziyaret etti. Federasyon merkezinde yapılan görüşmede, ESİDEF'in gerçekleştirdiği organizasyonları yakından takip ettiğini ifade eden Günay, şöyle dedi: "Bakanlık yaptığım süre zarfında ESİ- DEF'in programlarını yakından takip ettim. Ve biliyorum ve izliyorum ki, çok başarılı işlere imza atıyorsunuz. Yeni dünya anlayışında işadamlarının büyümesi, global vizyonu yakalayarak başarılı işlere imza atması için mutlaka sivil toplum kuruluşlarından destek alması gerekiyor. İşte siz de bu desteği üye işadamlarımıza fazlasıyla veriyor ve onları dünya ölçeğinde birer iş adamı olmaları yolunda destekliyorsunuz. ESİDEF'in başta şehrimiz olmak üzere bölgede faaliyetleri ile her zaman çıtayı yükselteceğine inanıyorum."

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ESİDEF Başkanı Mustafa Özkara, Günay'ın İzmir milletvekili olarak, uzun yıllar bakanlık görevini başarılı ile sürdürdüğünü söyledi, "İnanıyorum ki, Ertuğrul Bey artık, İzmir'e daha fazla odaklanacak ve zaman ayıracaktır. Kentimizin projelerine, istek ve taleplerine her zaman olumlu yaklaşan, katkı koyan Ertuğrul Bey, bu paralelde hizmetlerine devam edecektir. Nezaket gösterip bizleri ziyaret etmesinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ESİDEF bölgede çıtayı yükseltecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN