Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünver ERGÜN: Elinize sağlık!

Giriş Tarihi: 25.5.2013
Sonunda İmam Altınbaş'ı da gönderdiniz ya... Artık çok mutlusunuzdur herhalde... "Göztepeliyim" diyerek en büyük düşmanlığı O dev çınara yapan zihniyetin kulları; Elinize sağlık !!..
Bu düşmanlığın, bu kinin sebebi neydi?.. Adam kimsenin sahiplenmediği bir asırlık çınarı aldı, O'nu ayağa kaldırdı... Suç mu işledi ?.. O çok sevdiğinizi iddia ettiğiniz kulübe harcadığı parayı kendi iş kolunda değerlendirse şimdi çok daha itibar sahibi olur, alkışlanır, ağza alınmayacak küfürlere değil teşekkür yağmuruna tutulurdu... Bir dönem gururla görev yaptığım için biliyorum... Avrupa'daki kulüpleri kıskandıracak bir kurumsal yapıya, kulübü kavuşturduğu için mi suç işledi ?. Bugün Türkiye'nin gururu Galatasaray bile O'nun yıllar önce kulübe getirdiği sistemi oturtmak için çalışıyor... Ama O yıllar önce, O çok sevdiğiniz kulübü çağdaş normlara oturttuğu için mi suç işledi ?.
Yanlışı yok muydu ?.. Elbette vardı...
Hangimiz hatasısız...
Ama yooook... Siz demek ki bunlara layık değildiniz... Sizi beli silahında transfer masasına oturan kişiler yönetmeye devam etmeliydi değil mi? Borcunuzdan dolayı gurbet ellerde takımı rehin bırakan zihniyetler yönetmeliydi değil mi?
Elektriğiniz kesilmeliydi, suyun akmamalıydı...
Öyle daha mutluydunuz değil mi?
Yazıklar olsun !.. Şimdi alın Kemeraltı Çarşısı'nda bir kilo kına... Tepe tepe yakın.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünver ERGÜN: Elinize sağlık!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN