Yangın sezonuna kurban keserek girdiler

Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü personeli yangın sezonuna girilmesiyle birlikte her yıl geleneksel hale getirdikleri yemek ve dua ile yaklaşık bin kişiye yemek verdi.

Giriş Tarihi: 29.5.2013 10:52
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürü Önder Sermet ve işletme şefleri ile Orman İşletme Müdürlüğü personelinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemekten önce dualar edilip kazasız belasız bir yangın sezonu için kurban kesildi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı yemek Kavaklıdere Oman İşletme Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirildi ve yemeğe Muğla Orman Bölge Müdürlüğünden şube müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı. Kavaklıdere Oman İşletme Müdürü Önder Sermet her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve yangın sezonu öncesinde düzenlenen yemekle sorunsuz bir yangın sezonu geçirmek için dualar edildiğini belirterek, 'personelimiz her yıl olduğu gibi bu yılda bu geleneğimizi sürdürdü. İlçemizdeki amirlerimiz, daire müdürlerimiz ve halkımızla bir araya gelme fırsatı da bulmuş olduk. Emeği geçen tüm çalışanlarıma teşekkür ediyorum' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yangın sezonuna kurban keserek girdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN