Mezuniyet sevinci

Giriş Tarihi: 10.6.2013

Ekol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baz, Gediz Üniversitesi İşletme Fakültesi'ndeki master öğrenimini, 170 master öğrencisi arasında bahar dönemi birincisi olarak tamamladı

Gediz Üniversitesi 2012- 2013 öğretim yılı yüksek lisans mezuniyet töreni Seyrek Kampüsü'nde gerçekleştirildi. Törende lisans üstü eğitimlerini tamamlayan 213 öğrenci diplomalarını aldı. Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Baz, Gediz Üniversitesi İşletme Fakültesi'ndeki master öğrenimini 170 master öğrencisi arasında bahar dönemi birincisi olarak bitirdi. Güz döneminin birincisi de ESBAŞ Genel Müdür Yardımcısı Serdal Acar oldu. Seyrek kampüsünde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Seyfulah Çevik, üniversite öğretim üyeleri, mezun olmaya hak kazanan yüksek lisans öğrencilerinin aileleri ve çok sayıda davetli katıldı. Viva Quarted'in müzik dinletisi sunduğu törende açılış konuşmasını Üniversite Rektörü Prof. Dr. Seyfullah Çevik yaptı. Çevik konuşmasında; "Üniversitemizin bu yıl 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı mezunlarını yani Gediz Üniversitesi'nin ikiinci lisans üstü mezunlarının mezuniyet törenini sizlerle birlikte kutluyoruz. Gerçekten bizi son derece heyecanlandıran, gururlandıran bir tablo bu. Niçin? Çünkü 4 yıl önce 100 metrekrelik bir yerde kuruluş faaliyetlerini tamamlayan ve büyük hedefler koyan üniversitemiz dördüncü yılında 200'ü aşkın lisans üstü öğrencisini mezun edebilme gururunu taşımakta. Üniversitenin kuruluş düşüncesi ve üniversitenin bu hale gelmesinii sağlayan, tüm katkı koyan insanlara hepinizin huzurunda üniversitemiz adına teşekkür ve şükranlarımı arz etmek istiyorum. Bu büyük bir proje, burada sadece eğitim veren kuruluş değil gelecekte bir dünya üniversitesi olma projesdir. Bu projenin bir parçası olma görevini üstlendiğim için de hem şükrediyorum hem gurur duyuyorum. İnşallah sizlerle daha nice mezunları birlikte paylaşırız. Üniversitemizde bu işin bu hale gelmesinde katkı koyan tüm yöneticilere, öğretim üyelerine ve bu işi destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum. İkinci teşekkürü siz değerli mezun öğrencilerimize. Buraya güven duyarak, bu üniversite iyi eğitimi veriyor inancı ile buraya güven duyarak geldiniz. Ümit ediyorum bu güvenciniz boşa çıkmadı. Biz her yıl üniversiitemizin verdiği eğitim kalitesini çok daha yukarılara çıkarma çabası ve inancındayız. Üçüncü teşekkürüm tabiki bu öğrencilerimizin. Buraya intikalini sağlayan ve onlara destek veren aileler burada. Çok değerli aileler ve çocukları buradalar lisanüstü eğitimde özellikle sadece öğrencilerin çabası yetmiyor. Ailelerin ve çocuklarının da katkısı gerekiyor. Bu katkı koyulmuş, bu başarı ortaya çıkmış" dedi.

'KEYFİNİ ÇIKARACAĞIM'
Bahar dönemi yüsek lisans eğitimini birincilikle tamamlayan Ekol KBB Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Baz, eğitimin yaşı olmadığını belirterek şunları söyledi: "Bu cüppeyi ilk defa giymiyorum. Fakat ilk defa birinci olarak konuşma yapıyorum. O yüzden bu gecenin keyfini çıkaracağım. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi sağlık kurumları işletmeciliğinden sonra Gediz Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni de bitirmek nasip oldu. Şimdi de doktora yapacağım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mezuniyet sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN