Çeşme'ye yakışan proje

Giriş Tarihi: 16.6.2013

İzmir'de Narlıdere, Mavişehir ve Folkart Towers gibi projelere imza atan Folkart Yapı'nın Paşalimanı Projesi inşaatı ay sonuna kadar bitecek

Ayrıntılarla gösterdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine dünya standartlarında yaşam alanları sunan Folkart Yapı şimdi Türkiye'nin yıldızı Çeşme'de, son derece prestijli bir yaşam, tatil ve eğlence alanı oluşturuyor. İklime, Çeşme'nin karakteristik özelliklerine ve arazinin iki koy arasındaki konumuna uygun olarak tasarlanan Folkart Paşalimanı Evleri konfor ve güvenlik için gereken tüm nitelikleri taşıyor. Çeşme'de, mavi bayraklı Paşalimanı Büyük Liman Koyu'na nazır, 11 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilen, verandalı ve bahçeli dubleks villalar, hem iki yandan kucakladıkları denizin, hem de Paşalimanı'nın muhteşem doğasının etkisinde kalıyor.

VE HAYAT BAŞLIYOR
Folkart Paşalimanı'nda hayat, ay sonunda başlıyor. Folkart, Paşalimanı'nda aynı koyda 7 bin metrekarelik turizm imarlı arsaya da sahip. Bu yıl tamamlanan villaların ardından Folkart turistik imarlı 7 metrelik arsaya ise önümüzdeki süreçte 150 odalık bir otel inşa edecek.

ALAÇATI'YA SATIŞ OFİSİ
Çeşme Alaçatı'da bir satışı ofisi açan Folkart Yapı, Folkart Paşalimanı ve Folkart Towers projelerinin tanıtımını ve satışını İzmir'deki satış ofisinin yanısıra burada da gerçekleştirecek. Folkart projelerine İzmirlilerin yanısıra tatilini Çeşme'de geçiren başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'den ve yurtdışından gelen alıcıların da ilgi göstermesi bekleniyor. Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak Çeşme ile ilgili olarak "Bence Çeşme'de yatırım yapmayı düşünenler için tam zamanı. Çeşme ve Alaçatı son yıllarda atağa kalktı. 10 yıl sonra Bodrum'u geçecek ama kalitesini de koruyacak. Toplam 30 milyon dolar yatırım ile villa ve 150 odalık bir otel yapacağız . Bunu ilk adım olarak düşünün. Önümüzdeki yıllarda Çeşme için daha büyük yatırımlar planlıyoruz. Özellikle İzmir - İstanbul otoyolunun tamamlanmasından sonra Çeşme'yi kimse tutamayacak. İstanbullular Çeşme'deki yazlıklarına 3,5 saat içinde gelecekler. Çeşme'de turizm patlaması olacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çeşme'ye yakışan proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN