Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doktorların en keyifli kahvaltısı

Giriş Tarihi: 16.6.2013

İzmir'in en köklü sağlık kuruluşlarından olan tarihi Karataş Hastanesi'ni bünyesine katan Özel Çankaya Tıp Merkezi, doktorlarını bir araya getirdi

Yoğun bir çalışma sürecinin ardından hizmet kapasitesini geliştirerek 12 branşta hizmet vermeye başlayan Özel Karataş Hastanesi ile Özel Çankaya Tıp Merkezi'nin doktorları, Seferihisar Yolu üzeri, Bademler Köyü karşısındaki Köylüm Kahvaltı'da bir araya geldi. Artık sadece doğum hastanesi olarak değil, tüm branşlarda hizmet veren hastanenin personeli, meslektaşları ve aileleri birlikte güzel bir gün geçirdi.

200 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP
Yeni yapılanma aşamasında yoğun tempoda çalışan personel, hem stres attı, hem de birbiri ile kaynaştı. İzmir'de 1827 yılında Musevilerin sağlık ihtiyaçlarını gidermek için kurulan Karataş Hastanesi, 2013 yılı Nisan ayında Özel Çankaya Tıp Merkezi bünyesine katılmıştı. İlk iş olarak tarihi hastanenin kapasitesi genişletilerek 12 branşa çıkarılmıştı. Yaklaşık 200 yıllık geçmişe sahip Karataş Hastanesi, özellikle doğum hastanesi olarak biliniyor. Hastane, aylık doğum sayısında İzmir'in önde gelen hastaneleri arasında yeralıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doktorların en keyifli kahvaltısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN