'te Belediye kurslarına renkli yılsonu gecesi

Belediyesi bünyesinde açılan gitar, resim ve fotoğrafçılık kursu ile Türk Sanat ve Türk Halk Müziği korolarının yılsonu gecesi, Kültür Merkezi büyük salonunda yapıldı.

Giriş Tarihi: 20.6.2013 10:17
Geceye kursiyerlerin yanı sıra vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Resim ve fotoğraf kursu kursiyerlerinin eserlerinin de sergilendiği gecede Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği koroları seslendirdikleri parçalarla geceye katılanlara keyifli anlar yaşattılar. Kitar kurusuna devam eden öğrenciler de şiirler eşliğinde sevilen parçaları seslendirdiler.

Yüzlerce kursiyerin kursu başarı ile tamamladıkları için sertifikalarını aldıklarını belirten Belediye Başkanı Bekir Keskin, "Bu yıl Kültür merkezinin belediyemiz tarafından faaliyete geçirilmesinden sonra, böyle bir geceyi düzenlemekten dolayı çok mutluyuz. Bu kursların düzenlenmesi ve sergilenmesinde emeği geçen kültür müdürümüz Ufuk Kızıler'e teşekkür ederiz.

Yeni dönemde daha fazla alanda gelen talebe göre kursları açabiliriz. Halkımızın kurslara gösterdiği ilgi sevindirici. Halkımızın kurslarımıza katılarak bu güzel ortamı paylaşmalarını istiyoruz" dedi.

Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen kurslarda, Gitar, Ney, Halkoyunları, Türk Halk Müziği Korosu, Bağlama, Türk Sanat Müziği Korosu, Resim, El Sanatları (El Nakışı ve Tel Kırma), Hızlı Okuma, Fotoğrafçılık, Seramik, Keman ve Latin Dansları olmak üzere farklı kategorilerden oluştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödemiş'te Belediye kurslarına renkli yılsonu gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN