Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Desteğimiz sürecek'

Giriş Tarihi: 6.7.2013

"Enerji Hanım" projesi için İzmir'e gelen Enerji Bakanı Taner Yıldız: "Hükümet olarak her desteği veriyoruz. Ancak manzara hoş değil"

"Enerji Hanım" projesininde kadınlardan tasarruf etmelerini isteyen Enerji ve Tabii Kaynaklan Bakanı Taner Yıldız, "Ben ne yapabilirim' demeyin. Çok şey yapabilirsiniz. Bizler sadece evlerimizde tasarruf yaparak yılda 4 milyar lira civarında kazanç sağlarız. Belki küçük ama bizim için büyük adımları atacaksınız" diye konuştu.

İZMİR'E YAKIŞMIYOR

AK Parti il başkanlığını da ziyaret eden Yıldız, yaptığı konuşmada yerel yönetimleri şu sözleri ile eleştirdi: "Kayseri milletvekiliyim. Rahat, yaşanabilir bir şehirden geliyorum. Üzülerek söylemem lazım ki İzmir de hayatı kolaylaştırmak lazım. Gecekondu bölgelerini, tepelerdeki o yapıları gördükçe İzmir'e yakışmadığını düşünüyorum. Merkezi yönetimin birçok destekleri ile beraber yerel yönetimler aktivitelerini artırıyorlar. Ödül alan İZBAN projesinin iktidarımız tarafından desteklendiğini hatırlatmak isterim. Ayrım yapmaksızın desteklerimizi vermeye devam edeceğiz ama bunların doğru bir şekilde yapmak lazım. Yapacağımız çalışmaların İzmir için daha güzel sonuçlar getireceğine inanıyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Desteğimiz sürecek'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN