Bu fuarda şov var

İzmir fuarcılığında bir ilk gerçekleşiyor. Gençiz'in düzenleyeceği Cosmo Beauty Show'da, berber ve kuaför esnafı kozmetik sektörü temsilcileri bir araya gelecek

Giriş Tarihi: 19.7.2013
Türkiye ve dünyanın dört bir yanından kozmetik sektör profesyonellerini İzmir'de bir araya getirecek Cosmo Beauty Show hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. 28-30 Kasım tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleşecek etkinlik için sektör temsilcileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda bir araya geldi. Gençiz Fuarcılık'ın show için işbirliği yapacağı İzmir Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Berberler Odası, Kuaförler Odası ile sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri toplantıda hazır bulundu. Gençiz Fuarcılık'ın İzmir'de ilk kez gerçekleştireceği organizasyon için sektörün oldukça heyecanlı olduğu gözlemlendi. Sektör temsilcileri fuarın üst düzeyde geçmesi için neler yapılması gerektiğini toplantıda dile getirdi.

ÜST DÜZEY ÇALIŞMALAR
Kuaför ve serser esnafı, fuarda kuracakları özel standlarında ürün ve hizmetlerini sergileyecekler. Hedef ülkeler olarak belirlenen Yunanistan, Irak, Ürdün, Lübnan, Almanya, İngiltere, BAE, Katar, Bahreyn, Hindistan, Tunus ve Cezayir'deki çalışmalar ise üst düzeyde sürdürülüyor. Fuarın kente ve kendi mesleklerine olumlu katkısının büyük olacağını belirten İzmir Kuaförler Odası Başkanı H.Sezai Apaydın, oda ve sektör olarak çalışmalara büyük bir azimle katkı verdiklerini söyledi. İzmir Berberler Odası Başkanı Şükrü Bilgin de, "Üreticiler, aracı ve hizmet vericiler, en önemlisi de meslektaşlarımız açısından yararlı olacak bir organizasyon için taşın altına elimizi koyduk. Bu fuarın kaybedeni olmayacak bir organizasyon olacağına inanıyorum"diye konuştu.

YARIŞMAYA BÜYÜK İLGİ

Katılımcı ve ziyaretçi profili yüksek olan bir fuarı daha İzmir'e kazandırmanın haklı mutluluğunu yaşadıklarını belirten Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer sözlerine şöyle devam etti; "Kente ve sektöre Cosmo Beauty Show İzmir'in katkısının büyük olacağını düşünüyorum. Türkiye sathında katılımcılara açık olan ve 4 ayrı kategoride gerçekleştirilecek, ilk üç dereceyi alanların ödül kazanacağı Show 2013 İzmir saç tasarım, kuaförlük ve makyaj yarışmasıdır. Bu yarışmaya 200'ün üzerinde yarışmacının katılması bekleniyor. Yarışma 4 ayrı kategoride yapılacak. Her kategorinin jüri üyeleri, mesleklerinde tanınmış ve söz sahibi kişiler olacak. Yarışma haricinde fuar süresince profesyonel gösteriler, saç şovları, makyaj şovları da yapılacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu fuarda şov var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN