VIP turizmin adresi

Müşterilerine dünyanın her yerine götürme imkanı sunan Luna Travel, konaklanan otelden, yenilen yemeğe kadar VIP tatil organize ediyor

Giriş Tarihi: 25.7.2013
Tatil planlarının yapıldığı yaz günlerinde, lüks ve konsept bir yolculuk yapmak isteyenlerin adresi Luna Travel. Turizm sektöründeki tecrübe ve birikimlerini insanlarla paylaşmak ve iyi bir tatil organize etmek isteyen Ekin Kalender Kocabaşoğlu ve Birim Turhan Akhalil ortaklığı ile Nisan ayında hizmet vermeye başladı. Müşterilerine, standartların üzerinde özel bir tatil sunan Luna Travel'ı öne çıkartan özelliği ise kişiye özel tatil planlarının yapılması. Piyasada bolca bulunan tatil seçeneklerin dışına çıkmak istediklerini söyleyen Luna Travel Operasyon Müdürü Ekin Kalender Kocabaşoğlu, "Biz müşterilerimize, farklı tatil seçenekleri sunuyoruz. Klasik yapılan destinasyonlar yerine alternatifler sunuyoruz.

BAYRAM UYARISI
Örnek verecek olursak, bilinen popüler destinasyonların görülmeyen yerlerini öne çıkartarak gezdirmek istiyoruz. Daha lüks ve standart üstü çalışıyoruz. Kişiye ve gruplara özel çalışıyoruz. Konaklanan otelden, yenilen yemeğe kadar VIP tatil organize ediyoruz. Dünyanın neresine isterlerse götürüyoruz. Müşterilerimiz, tatillerinden döndükleri zaman biz herkesten farklı gezdik ve gittiğimiz yerin hakkını verdik desinler istiyoruz" dedi. Tatilleri kendi mutfaklarında hazırladıklarını ve turların İzmir çıkışlı olduğunu vurgulayan Luna Travel Finans Müdürü Birim Turhan Akhalil ise, "Tatillerin tamamını kendi mutfağımızda pişirip müşterilere sunuyoruz. Bizimle birlikte yola çıkanlar bir kere para ödüyor. Ekstra masraflar çıkmıyor. Eğer insanlar ucuza tatil yapmak istiyorsa önceden rezervasyon yapmalı. Önümüzde Kurban Bayramı var uygun fiyata tatil yapmak isteyenler, şimdiden rezervasyonlarını yaptırmalı. Yurt dışı seyahatleri için fiyatlarımız gayet uygun 400 liradan başlayan fiyatlarla tatil planlıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
VIP turizmin adresi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN