Zolan, iftarda iki su müjdesi verdi

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Cankurtaran ve Şirinköy mahallelerindeki depoların tamamlanmasıyla 100 yıl içme suyu sıkıntısı çekilmeyeceğini söyledi

Giriş Tarihi: 27.7.2013
Cankurtaran ve Şirinköy mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, "Cankurtaran'da yapımına kısa sürede başlanacak, Şirinköy'de ise yapımı devam eden su depoları tamamlanınca iki mahalle de 100 yıl içme suyu sorunu yaşamayacak" dedi. Buluşmalara eşi Berrin Zolan ve Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak ile katılan Zolan, vatandaşların Ramazanını tek tek kutladı. Mahalle iftarlarını vatandaşla buluşma açısından çok önemsediğini söyleyen Zolan, "Şu an geçtiğimiz aylarda hizmete sunduğumuz kapalı pazar yerinde iftarımızı açtığımız için ayrıca mutluyum. Bundan sonra kışın kötü hava koşullarından, yazın sıcaktan etkilenmeden alışverişinizi yapabileceksiniz" dedi.

HALI SAHA SEVİNCİ

Başkan Zolan, Cankurtaran'da bir de müjde verdi. Gençler, çocuklar ve spor yapmak isteyenler için bir halı sahanın inşasına başladıklarını açıklayan Zolan, "Burada gençlerimizin halı saha talebi vardı. Bu isteği yerinde bulduk. Halı saha ile birlikte parkın da düzenlemesini yapacağız. Burayı da hanım kardeşlerimizin, çocuklarımızın kullanabileceği, sizlerin ailece gidebileceği bir hale getireceğiz" dedi. İçme suyu konusunda çok önemli bir proje başlattıklarını da belirten Zolan, "Cankurtaran'ın en önemli sıkıntılarından biri içme suyu ile ilgiliydi. Bir daha içme suyu sıkıntısı yaşamamanız için bir kaç ay içinde su deposu inşa edeceğiz. Sıkıntı bitecek, sularınız da pırıl pırıl olacak" dedi.

SIRADA DEPO VAR

Başkan Zolan daha sonra Şirinköy Mahallesi'ne geçti, bir müjde de burada verdi. Mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkan Zolan,"Geçtiğimiz aylarda talebiniz üzerine girişteki yolu düzelttik. Mahallemizde su deposu inşaatına başladık. İnşallah orası tamamlandığında bu bölge 50 yıl, 100 yıl su sıkıntısı çekmeyecek. Çocuklarımız için park yeri arayışımız da devam ediyor. Buraya da bir park yapmak boynumuzun borcu" dedi. Milletvekili Dalbudak da her iki mahallede yaptığı konuşmalarda Denizli'nin gelecekte çok daha iyi noktalara geleceğini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zolan, iftarda iki su müjdesi verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN