Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Bakan Çelik'i İzmir'e bekliyoruz"

ETİK Başkanı Mehmet İşler, turizmcinin sorunlarının çözülmesi için Kültür veTurizm Bakanı Ömer Çelik'in kente gelmesini beklediklerini söyledi

Giriş Tarihi: 28.7.2013
Türkiye'nin üçüncü büyük kenti olan, modern Türkiye'nin batıya açılan çağdaş yüzü olarak sanat, kültür, turizm kenti temasıyla gelişmesini hızla sürdüren İzmir'in, Bakan Çelik'i konuk etmek istediğini ifade eden ETİK Başkanı İşler, "Bakan Çelik'in İzmir'de sektörün temsilcileri ve kentin dinamikleriyle bir araya gelmesinin oldukça faydalı olacaktır" şeklinde konuştu. Bakan Çelik'in İzmir'in turizmdeki büyümesine en çok katkıyı koyacak isim olduğuna dikkat çeken İşler, "İzmir önemli bir kültür ve turizm kentidir.

"BİZLERE OMUZ VERMELİ"
Kültür ve Turizm Bakanlığı adına İzmir'de yürütülen ve yürütülmesi gereken birçok proje bulunmaktadır. Yine İzmir EXPO sürecinde yoluna devam etmektedir. İzmir'in daha çok desteğe, daha çok katkıya ihtiyacı var" diye konuştu. İzmir'i, turizmde marka şehir yapmak adına çalıştıklarını söyleyen İşler, "Bakan Çelik'ten beklentimiz, İzmir'e gelerek kentin dinamiklerini yerinde görmesi ve bizlere omuz vermesidir. İzmir, tüm doğal güzellikleri ve tarihi ve kültürel değerlerine rağmen turizmde hak ettiği yere kavuşamamıştır. Çalışmalarımızda hükümetin ve bakanlığın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bize en büyük katkıyı sağlayacağına inanıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bakan Çelik'i İzmir'e bekliyoruz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN