İzmir'den Japonya'ya gezi turu

İzmir' in Japonca okutmanı Senem Erbaş organizatörlüğünde ve Spiritual Journeys Travel güvencesiyle, 28 Ağustos 8 Eylül günleri arasında 4. geneleksel Japonya turu yapılacak

Giriş Tarihi: 28.7.2013
Ülkemizde özellikle Japonya gezi turları hem dil sorunu hem de pahalı olmasından dolayı fazla ilgi görmezdi. Spiritual Journeys Travel öncülüğünde 28 Ağustos 2013 - 08 Eylül günleri arasında yapılacak olan 4. geneleksel Japonya turu; Tokyo, Kyoto, Osaka başta olmak üzere " Japonya' yı geziyoruz!" sloganıyla yapılacak. Her yıl olduğu gibi İzmir'in Japonca okutmanı Senem Erbaş organizatörlüğünde olan tur ve Spiritual Journeys Travel güvencesiyle gerçekleştirilecek. Her geçen sene yapılan tura ilginin arttığını söyleyen Erbaş, "Turumuz İzmir - Japonya arasında hem gezi hemde dostluk köprüsü oluşturuyor" dedi. Özellikle Uzakdoğu'yu merak edenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken gezide, Japon kültürünü en ince ayrıntılarına kadar görme şansı olacak.

DOSTLUK KÖPRÜSÜ

Ufak bir Japon kasabasından teknolojinin merkezi Tokyo' ya uzanan; Samuray mahallelerinden Geyşa evlerine, Ryokan'da kalırken bir günlüğüne Japon olmak gibi her anı dopdolu geçiyor. Gezide, Türk damak tadına uygun özenle seçilen yemekleri ile Uzakdoğu mutfağına ön yargı ile bakan misafirlerine çözümler de sunuluyor. Organizatör Senem Erbaş, "Turumuz İzmir - Japonya arasında hem gezi hemde dostluk köprüsü oluştruyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'den Japonya'ya gezi turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN