Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ramazan Bayramı'nda belediye otobüsleri ücretsiz

Simav Belediyesi, ailelerin bayram ziyaretlerini daha rahat bir şekilde yerine getirebilmeleri için önlemler aldı. Belediye otobüsleri 3 günlük ramazan bayramı sürecinde vatandaşları ücretsiz olarak taşıyacak.

Giriş Tarihi: 30.7.2013 17:24
Belediye Başkanı Kasım Karahan vatandaşların arife günü ve 3 günlük bayram sürecinde belediye otobüslerinden ücretsiz olarak yararlanabileceklerini bildirdi.
Başkan Karahan ayrıca, vatandaşların mübarek Ramazan Bayramına daha sağlıklı ve temiz olarak girebilmelerini sağlamak amacıyla Eynal Kaplıcalarındaki umumi hamamların arife günü ücretsiz hizmet vereceğini bildirdi.

ZABITA BAYRAM SÜRECİNDE DENETİMLERİNE DEVAM EDECEK
Zabıta ekiplerinin Bayram süresince denetimlerine devam edeceğini dile getiren Başkan Karahan, 'Simav Belediyesi olarak ilçemizi saracak olan bayram coşkusu ve tatilinde tüm birimlerimizle hemşerilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Özellikle geçtiğimiz 3 günlük bayram sürecinde yaşanabilecek ekmek sıkıntısının önüne geçmek üzere fırıncılarımızla görüşmelerimizi tamamladık. Vatandaşlarımızın ekmek sıkıntısı çekmemesi için önlemlerimizi şimdiden aldık. Ayrıca İtfaiye ve cenaze hizmet birimleri 24 saat aralıksız görev yaparak, vatandaşların acil ihtiyaçlarını karşılayacak' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ramazan Bayramı'nda belediye otobüsleri ücretsiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN