Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altay'da kavga büyüyor

Giriş Tarihi: 31.7.2013

Eski Başkan Ömer Hızlıok'un ardından dönemin yöneticileri de, denetleme kurulu raporu doğrultusunda disipline sevk edildi

Niyazi Konuşmaz Başkanlığı'ndaki Altay yönetim kurulu, eski başkan Ömer Hızlıok'tan sonra denetleme kurulu'nun raporuna göre ilgili yöneticileri de disiplin kurulu'na sevketme kararı aldı. Namık Kemal Marmara, Çağdaş Karabaş, Polat Özen ve Alber Dalva gibi isimlerden oluşan Denetleme Kurulu'nun raporunun kendilerine ulaşmasıyla acil toplanarak değerlendirmeye aldıklarını ifade eden Kulüp yöneticisi ve Avukatı Umut Köroğlu, 'Makbuzlarda tahrifat ile gelir ve giderde kayıt dışılık' tespit edildiği yönündeki raporun gönderilmesi üzerine tüzük gereği eski başkan Hızlıok'tan sonra ilgili yöneticileri de Disiplin Kurulu'na sevketme kararı aldıklarını söyledi.

ŞAHSİ SORUNUMUZ YOK
Yüksek Divan Kurulu ve Denetleme Kurulu'nun tavsiyesi üzerine, yönetim kurulunun bu kararı aldığının altını çizen Köroğlu, eski yönetimden kimseyle kişisel bir problemlerinin olmadığını vurguladı. Köroğlu, "En objektif bir şekilde bu kararı aldık. Yönetimimize, denetleme kurulu tarafından verilen raporda, tahrifat ve kayıt dışılık tespit edildiği, bununla ilgisi olan yöneticileri, tüzük gereği, bu işin gereğini yapmamız bildiriliyor. Bu işin gereği de önce disipline, savunmaların ardından da gerekirse adli makamlara konuyu taşıma zorunluluğumuz var" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altay'da kavga büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN