Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayırsever eli değecek

Giriş Tarihi: 1.8.2013

İzmir'in en büyük sağlık kuruluşlarından olan Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin 4 katlı poliklinik binası, ismi açıklanmayan hayırseverin katkısıyla modern hale gelecek

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulunan 4 katlı poliklinik binası, hayırsever desteğiyle modern bir görünüme kavuşturulacak. Son olarak yaklaşık 10 yıl önce tadilatı yapılan binadaki sıkıntılar, yapılan yenileme ile sona gelindi. Çalışmalar, hizmetin aksamasını önlemek için bölümler halinde gerçekleştiriliyor. Yenileme inşaatı ile bizzat ilgilenen, müteahhit firmayı temin ederek işleri birebir takip eden hayırsever sayesinde hastalar, konforlu bir binaya kavuşturulacak.

VATANDAŞ MEMNUN

Poliklinik binasının yapımı süren diğer katlarının da kısa bir süre içerisinde bitirilerek hizmete açılacağı belirtildi. Hayırsever tarafından yenilenen binanın ilk katı, vatandaşların hizmetine açıldı. Daha modern ve ferah bir görünüme sahip olan poliklinik için vatandaşlar, temiz bir hastaneye gelmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Hayırsevere katkısı nedeniyle teşekkür eden vatandaşlar, "Böylesine modern bir hastanede hizmet almaktan mutluyuz. Daha önce binanın eski hali nedeniyle sıkıntılar yaşıyorduk. Duvarları kötüydü, çalışanların da hizmetleri aksıyordu. Ancak şimdi sıkıntılarımız sone erdi. Allah katkı koyan hayırseverden razı olsun" diye konuştu.

"BİR KURUŞ HARCAMADIK"
Hastane yönetimi, poliklinik binasını yenileyen hayırsever dışında isminin açıklanmasını istemeyen başka hayırsever vatandaşların da hastanenin bazı bölümlerini yenilediğini belirten yöneticiler, gördükleri destekten mutlu olduklarını ifade etti. Hastanesi yöneticisi Dr. Serdar Bayrak, "Poliklinik, katları bağış yoluyla yenilendi. Temiz ve ferah bir ortamda hastalarımızı tedavi etme olanağı bulduk. Cebimizden bir kuruş harcamadan yenileme işlemleri yapıldı. Tüm hayırseverlerin bize gösterdikleri destek nedeniyle minnettarız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırsever eli değecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN