'Ben böyle bir şey demedim'

Urla'daki içme suyu iletim hattının açılışında konuşan Kocaoğlu, "Binali Yıldırım aday olursa varım, olmazsa yerimi gençlere bırakırım diye bir şey söylemedim'' dedi

Giriş Tarihi: 18.8.2013
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İZSU Genel Müdürlüğü tarafından Urla ve çevresinde gerçekleştirilen 409 kilometrelik içme suyu iletim hattı çalışmalarının tamamlanması nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Kocaoğlu, CHP Konak İlçe örgütüne gerçekleştirdiği süpriz ziyarette söylediği öne sürülen, "AK Parti'nin adayı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım olursa mücadele etmek İzmir'e borcum. Ancak zayıf bir aday çıkarsa genç yeni bir kadroyla hareket yaratmak gerekir" şeklinde bir şey söylemediğini ifade etti. Yerel seçimler öncesinde herkese eşit mesafede olduğunu söyleyen Kocaoğlu, AK Parti'ye geçeceğine yönelik iddialara da yanıt verdi, "Ben CHP kurulduğundan beri CHP'liyim. 10 senedir aklımın erdiği, elimden geldiği kadar iyi belediye başkanlığı yaptım. Çalışmalar beni manen, alabildiğine tatmin etmiştir. Bunu bir daha sürdürmek için sağa sola yamulmanın hiçbir anlamı yoktur. Partime ve örgüte, İzmir'e sonsuza kadar minnettar kalacağımı ifade etmek istiyorum" dedi.

PARTİLİLER KATILDI

Belediye, İZSU Genel Müdürlüğü tarafından Urla'da yapımı tamamlanan "İçme suyu Şebekesi ve İletim Hattı"nın hizmete giriş töreni gerçekleştirildi. Urla, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene CHP İzmir Milletvekilleri Alaattin Yüksel, Prof. Dr. Hülya Güven, Mustafa Moroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu, CHP İl Başkanı Ali Engin, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, bürokratlar, partililer ve çok sayıda kişi katıldı. Büyükşehir Urla'ya yönelik önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Kocaoğlu, "Şu anada kadar su şebekesine 34 milyon lira harcadık. Kanalizasyon ve arıtmayı da eklediğinizde sadece İZSU 53 milyon lira yatırım yaptı. Urla ileri teknoloji arıtmaya bağlamak istiyoruz ama Karayolları'ndan izin alamadık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ben böyle bir şey demedim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN