Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siyasetin zirvesi nikahta buluştu

AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül'ün danışmanı Selman Günaydın ve Elif Tülücü'nün nikah töreni Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç başta olmak üzere ünlü siyasetçileri bir araya getirdi

Giriş Tarihi: 18.8.2013
AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül'ün danışmanı Selman Günaydın ve Elif Tülücü, hafta sonu yapılan nikah töreniyle dünya evine girdi. Metropolis Otel'de düzenlenen nikah törenine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti İzmir Milletvekilleri Aydın Şengül, Nesrin Ulema, Ali Aşlık, Hamza Dağ, AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Teşkilat Başkanı Atilla Kaya, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Mahmut Badem, Torbalı Kaymakamı Aydın Memük, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Adnan Yaşar Görmez ve çok sayıda davetli katıldı.

8 ŞAHİTLİ NİKAH TÖRENİ
Günaydın ve Tülücü çiftinin nikahlarını Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur kıyarken, nikah şahitliklerini ise Bülent Arınç, Aydın Şengül, Ali Aşlık, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, Ömer Cihat Akay, Atilla Kaya ve Mahmut Badem yaptı. Nikah sonrasında çiftin evlilik cüzdanını AK Parti Milletvekili Nesrin Ulema verdi. Nikahta Selman Günaydın ve Elif Tülücü'ye mutluluk dileklerini sunmak için söz alan Arınç, Başbakan Erdoğan'ın her fırsatta dile getirdiği ve büyük tartışmalara yol açan, '3 çocuk yapın' önerisine ilginç bir yorum getirdi. Arınç, "Sayın Başbakanımızın 3 çocuk önerisine katılmıyorum. Çok istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayanlar var"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siyasetin zirvesi nikahta buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN