Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençlerin gurur tablosu

Giriş Tarihi: 15.9.2013

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Gençlik ve Eğitim Merkezi öğrenci ve öğretmenlerini, mezuniyet buluşmasında yalnız bırakmadı

Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi öğrenci ve öğretmenleri mezuniyet buluşmasında bir araya geldi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ da gurur tablosu olarak nitelendirdiği "BAY-GEM"in veli öğrenci ve öğretmenlerini yalnız bırakmadı. Havuz düğün salonunda düzenlenen mezuniyet buluşmasına ilgi yoğun oldu. Dereceye girerek hayallerindeki lise ve üniversitelere aldıkları ücretsiz eğitim sayesinde kavuşan öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okunuyordu. Onları velileriyle paylaştığı bu sevince Başkan Hasan Karabağ da ortak oldu.

BAŞARIYA ENGEL YOK

Başkan Karabağ, "Özel dershaneleri bırakıp tercihini BAY-GEM'den yana kullanan öğrencilerimiz var. Bu gurur verici tabloyu öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve öğrencilerimiz üstün gayret göstererek sağladı. Fedakâr velilerimiz onlara da destek vererek katkı koymuştur. Bu başarı tüm Bayraklı halkınındır. Kutluyor ve tebrik ediyorum" dedi. Başkan Karabağ, "Önümüzdeki yıl değişen sınav statüsü gereği dershanemiz gereken önlemleri alıyor. Hiçbir değişiklik BAYGEM'in başarısına engel olamaz. Bu konuda sizlere de öğretmenlerime de Allah'a da güveniyorum" dedi. Karabağ daha sonra dereceye giren üç öğrenciye temsili olarak ödüllerini dağıttı. Öğrenciler kendilerine sağlanan fırsat eşitliği nedeniyle Başkan Karabağ'a ve Bayraklı Belediyesi'ne teşekkür ederken okullarını en iyi şekilde bitirip faydalı bireyler olacaklarını söylediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençlerin gurur tablosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN