Hal esnafının içi rahatladı

Çerçioğlu, Aydın'ın Büyükşehir olmasıyla Acarlar'daki sebze halinin kapanacağı iddialarına cevap verdi, "Bu hal ben olduğum sürece burada kalmaya devam edecek" dedi

Giriş Tarihi: 22.9.2013
Aydın'ın Büyükşehir olmasıyla kapacak beldelerden biri olan Acarlar'da halkın en büyük geçim kaynağı olan sebze halinin de kapanacağı iddiaları huzursuzluk yarattı. İncirliova ilçesine bağlı Acarlar belde halkını ziyaret eden Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Acarlar halkına müjde verdi. Acarlar Sebze Meyve Hali'ni kapatmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini kaydeden Başkan Çerçioğlu, büyükşehir belediyesini kazanması durumunda Acarlar'ın bölgenin sebze meyve hali olacağını söyledi.

AÇILIŞA KATILDI

Acarlar'a geldiğinde kendisine sorulan ilk sorunun sebze meyve hali olduğunu kaydeden Çerçioğlu, "Acarlar halinden binlerce aile ekmek yiyor. Bu kadar insanın ekmek teknesiyle kimse oynayamaz. Sebze ve meyve halini buradan kaldırmaya hiç kimsenin gücü yetmez. Eğer birileri gelip de size bunu söylerse sakın onlara inanmayın. Acarlar'a söz veriyorum. Sizin ekmeğinizi kimse elinizden alamaz, bunu böylece bilin. Acarlar'ı en güzel yerlere taşıyacağız" dedi. Babasının da kabzımal olduğunu belirtten Çerçioğlu, "Ben sizin sorunlarınızı çok iyi bilen insanım. Kimsenin endişesi tasası olmasın. Bu hal ben görevde olduğum sürece burada kalmaya devam edecek" diye konuştu. Konuşmasının ardından Zafer Kaya'ya ait kasap dükkanının açılışını da yapan Başkan Çerçioğlu, belde pazarını gezerek vatandaşlarla sohbet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hal esnafının içi rahatladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN