Pegasus'tan 4 iç hat daha

Giriş Tarihi: 14.10.2013

Pegasus Hava Yolları, Aralık'tan itibaren Edremit ve Şırnak, Ocak 2014'ten itibaren de Erzurum ile Mardin'e uçmaya başlayacak. Yurtiçinde uçuş ağını 31'e yükseltmiş olacak

Yeni noktalarla uçuş ağını sürekli genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, Aralık ayından itibaren Balıkesir/ Edremit, Şırnak'a; Ocak 2014'ten itibaren ise Erzurum ve Mardin'e uçmaya başlıyor. Yeni satışa açılan dört iç hat ile Pegasus Hava Yolları'nın uçuş ağı yurt içinde 31, yurtdışında 45 olmak üzere toplam 76 noktaya ulaşıyor.

FİYATLARI BELLİ OLDU

Pegasus, 16 Aralık'tan itibaren Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü Sabiha Gökçen'den Balıkesir/ Edremit'e ve Edremit'ten İstanbul Sabiha Gökçen'e karşılıklı seferlerle 29.9TL'den başlayan fiyatlarla uçacak. Pegasus Hava Yolları'nın Şırnak uçuşları, 17 Aralık tarihinden itibaren başlıyor. Pegasus; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü karşılıklı seferlerle Şırnak'tan İstanbul Sabiha Gökçen'e ve İstanbul Sabiha Gökçen'den Şırnak'a 39.9 TL'den başlayan fiyatlarla uçuracak. Pegasus misafirleri, 20 Ocak 2014'ten itibaren Erzurum'a ve Erzurum'dan İstanbul Sabiha Gökçen'e haftanın her günü 39. 99 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilecek. 2006 yılından bu yana İzmir'den Mardin'e seferler düzenleyen Pegasus, İstanbul-Mardin seferlerine başlıyor. Pegasus misafirleri, 21 Ocak 2014'ten itibaren Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü İstanbul Sabiha Gökçen'den Mardin'e ve Mardin'den İstanbul Sabiha Gökçen'e 39.99 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pegasus'tan 4 iç hat daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN