Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'de en başarılı teşkilat; Bayraklı

Giriş Tarihi: 16.10.2013

AK Parti Bayraklı 48. İl Danışma Toplantısı'nda ilçeler arası genel başarı ortalamasında, son iki ayda olduğu gibi yine birinci geldi

Ali Aslan' ın 6 ay önce İlçe Başkanlığı'na atanmasıyla büyük bir revizyon geçiren AK Parti Bayraklı teşkilatı Aslan önderliğinde ilklerin öncüsü haline geldi. Ali Aslan göreve gelmesiyle birlikte öncelikle teşkilat çalışmalarına yönelerek mahalle başkanları, kadın ve gençlik kolları, ana kademe yönetim kurulu ile birlikte Bayraklı' da birbirine kenetlenmiş yepyeni bir ekip oluşturdu. Ali Aslan önderliğinde kurulan bu ekip hiç zaman kaybetmeden saha çalışmalarına başlayarak Bayraklı' da her kesimden vatandaşa ulaştı ve Bayraklı' nın asıl sorunları ile yakından ilgilendi. Ramazan ayında Bayraklı mahallelerinde gerçekleştirilen dev iftar sofraları ile Bayraklı' da AK Parti' nin gücü dikkat çekti. Ali Aslan ve ekibi saha çalışmalarında olduğu gibi teşkilat içi toplantılar ve sandık çalışmalarında da üstün başarı gösterdi. Teşkilat yaklaşık 20 gün içinde Bayraklı' da bulunan 775 sandığın hepsini yönetimleri ile birlikte tamamlayarak sandık toplantılarına başladı. Tüm bu çalışmaların sonucunda AK Parti Bayraklı teşkilatı 46,47 ve 48. İl Danışma toplantılarında ilçeler arası teşkilat ve saha çalışmalarını kapsayan genel değerlendirmede birincilik koltuğuna oturdu. 3 aydır süregelen bu başarıyı değerlendiren AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Ali Aslan Bayraklı' da tüm teşkilat ile tek yumruk olduklarını ifade ederek, "Başarımızın sırrı birbirimize kenetlenip hiç durmadan çalışmak" diye konuştu.

"SIRRI AİLE OLMAK"
AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Ali Aslan Bayraklı' da 6 ay gibi kısa zamanda çok önemli işlere imza attıklarını belirterek bu başarı için tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Aslan tüm teşkilat mensuplarının gece gündüz çalıştığını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'de en başarılı teşkilat; Bayraklı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN