Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aslan, aday adaylığını 2 Kasım'da açıklayacak

Ege-Koop Başkanı Hüseyin Aslan, CHP İl Başkanı Ali Engin'i ziyaret etti, üyelik başvurusunu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yapacağını söyledi

Giriş Tarihi: 24.10.2013
Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, 2 Kasım'da İzmir'de geniş katılımlı bir organizasyon ile aday adaylığını resmen açıklayacağını söyledi. Aslan, önceki gün CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'i makamında ziyaret etti. Son iki yıldır İzmir'e ilişkin 200'ün üzerinde projenin tanıtımını yaptıklarını belirten Aslan, CHP'ye üye olmak için başvurusunu bizzat Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğini belirtti.

ELDEN VERECEK
2 Kasım'da Balçova Termal Otel'deki organizasyon ile aday adaylığını resmen açıklayacağını ifade eden Aslan, "Ankara'ya giderek CHP üyesi olmak için başvurumu Genel Başkanımız'a elden takdim edeceğim. Daha sonra aday adaylığı dosyamı İzmir İl Başkanlığı'na teslim edeceğim. Geniş katılımlı bir törenle Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adaylığımı resmen açıklayacağım" dedi. Aslan, Başkan Aziz Kocaoğlu'nun "İki dönem yeter" şeklindeki açıklamasına ilişkin ise "Aziz Bey'e sevgimiz, saygımız sonsuzdur. Eğer aday olmaz da ben başkan olursam, onun bıraktığı projeleri tamamlamak, önceliğimiz olacaktır" diye konuştu.

RENK KATACAK
CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ise, Aslan'ın kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi, "Sayın Hüseyin Aslan, kentimize uzun yıllardır hizmet eden bir kişi. Ege-Koop'u bir marka haline getirdi ve çok sayıda yurttaşımızı ev sahibi yaptı. Projelerini de ilgiyle izliyoruz. Kendisi aynı zamanda pek çok kesimin desteğini de alan bir siyasetçi. Adaylığı partimize güç ve yarışa renk katacaktır" diye konuştu.

ENGİN TATLIBAL

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aslan, aday adaylığını 2 Kasım'da açıklayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN