Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konuşmaz rest çekti

Altay Başkanı Niyazi Konuşmaz, teknik direktör seçiminde son kararı açıkladı, "Başkan benim, istediğim teknik adam ile görüşürüm" diyerek tavrını net olarak ortaya koydu

Ümit Kayıhan'ın görevden ayrılmasından sonra teknik adam arayışlarını sürdüren Altay'da Başkan Niyazi Konuşmaz, takımın başına getirmek istedikleri Feyyaz Uçar konusunda çok sert açıklamalar yaptı. Altay'da daha önce de görev yapan ve ayrıldıktan sonra alacağını icra yoluyla tahsil etmek için harekete geçtiği için eleştirilen Uçar'ı savunan Konuşmaz, "Herkes kulüpten alacağını aldı. Futbolcular birer birer paralarını icra yoluyla tahsil etti, çıt çıkmadı. Feyyaz Uçar istiyor diye mi suçlu? Kimsenin hakkını yememek lazım" dedi. "Ben herşeyimi ortaya koyup bu kulübe başkan oldum. Ne istiyorsam yapar, istediğim teknik adamla anlaşırım" ifadesini kullanan Konuşmaz, Tepecik maçı için bugün İstanbul'a gideceğini ve Feyyaz Uçar'la yüzyüze konuşup kendisini ikna etmeye çalışacağını da sözlerine ekledi. Konuşmaz şöyle devam etti: "Altay ismini daha yukarılara taşımak için ne gerikiyorsa yapacağım. Feyyaz Uçar'ın kurduğu takım 2 kez final oynadı. Ona güveniyorum ve genç teknik adamı göreve getirmek için yoğun çaba sarfediyorum. Feyyaz Uçar'la anlaşmak istememizden rahatsız olanlar, bana göre haksızlık ediyor. Olaya profesyonelce bakmak gerek."

HALİL KADRO DIŞI DEĞİL
Başkan Nizayi Konuşmaz, disiplinsiz davranışları nedeniyle kadrodan uzaklaştıralan Halil Yılmaz'ı dışlamadıklarını sadece A2 takıma gönderdiklerini söyledi. Konuşmaz, "Biz, bazı oyuncuları zaman zaman A2 takımına göndeririz. Yeni nesil futbolcu olmadan kendini yıldız zannediyor. Biraz kendine gelsin diye A takım kadrosundan A2'ye gönderdik. Zamanı gelince yeniden kadroya girer, yoksa onu kulüpten uzaklaştırmış değiliz" açıklamasını yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konuşmaz rest çekti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN