En yararlı margarin Orkide'den

Yağ sektörünün lider markası Orkide, yeni geliştirdiği ürünü zeytin ve fındık yağlı insan kalbinin dostu kahvaltılık kase margarinini ilk kez tüketicileriyle buluşturdu

Giriş Tarihi: 7.11.2013
Teknolojiye ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla sektördeki ayrıcalıklı konumunu koruyan Orkide Yağ, tüketici memnuniyetini üst düzeyde sağlayan ürünler geliştirmeye devam ediyor. Bunun en yeni örneği olan içeriği zeytinyağı ve fındık yağıyla zenginleştirilen margarini, Türkiye'de ve dünyada ilk kez tüketiciyle buluşturan Orkide, yalnızca sıvı yağda değil margarinde de iddiasını sürdürüyor. Margarin alanında dünyadaki en son yenilikleri tesislerinde uygulamaya özen gösteren Orkide, yeni geliştirdiği ürünüyle tüketicinin margarin konusundaki önyargılarını tamamen yıkmayı amaçlıyor. Akdeniz ve Ege'nin vazgeçilmez mucizesi zeytinyağıyla Karadeniz'in dünyaya armağanı fındık yağını bir araya getiren kalp dostu Orkide Kahvaltı Keyfi Margarin, tüketicisine sağlığı ve lezzeti aynı anda sunuyor. Orkide Yağ'ın dünyadaki en ileri teknolojileri anında uygulama kabiliyetine sahip, ülkemiz yağ sektörünü ileriye taşıyan bir marka olduğunu ve bununla gurur duyduklarını belirten Küçükbay A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, "7'den 70'e herkesin 'Sağlıkla, güvenle' tüketebileceği ürünler üreterek ülkemiz yağ sektörünü dış dünyada da başarıyla temsil etme gayretindeyiz" diye konuştu.

ÇOK ÖZEL OLARAK ÜRETİLDİ
Orkide Yağ Ar-Ge ve Ürün Geliştirme Müdürü Mustafa Gülen, Margarin A ve D vitaminleriyle zenginleştirilmiş, trans yağ ve kolestrol içermeyen düşük doymuş yağ oranlı formülüyle çok özel olarak geliştirildi"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En yararlı margarin Orkide'den
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN