Marifetli kepçe operatörü

Giriş Tarihi: 7.11.2013 16:38

Marmaris'in Beldibi Belediyesi Pazar ve fuar alanında düzenlenen yapı fuarının açılışında, Beldibi Belediyesi kepçe operatörü Nasuh Yıldırım, Belediyenin kepçesiyle yaptığı gösteride izleyenleri büyüledi.

9. YADEX Fuarının açılış töreninde folklör gösterilerinden sonra, Beldibi Belediyesi kepçesi; misafirlere çay servisi yaptı ve arkasından tabakta bulunan bir adet zeytini, çatal ile alarak, Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli'ye ikram etti. Kepçe operatörü Nasuh Yıldırım, bu hassas ve incelik isteyen gösterileri yaptıktan sonra; zaman müsait olsa kepçeyi dans ettiririm diyerek iddiasını ortaya koydu.

Gösteriyi izleyen Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli de gösteriden son derece memnuniyet duyduğunu belirterek; 'Bizim Belediyemizin personeli kendi alanlarında gerçekten hünerli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Bir günlük bir hazırlık sonrası Nasuh Yıldırım arkadaşımızın, kepçenin kazıcı ağzı ile misafirlere çay ikram etmesi ve kepçenin ağzına tutturulan çatal ile zeytin ikram etmesi, el becerisinin ve ustalığının güzel bir örneğidir.

Beldibi Belediyesi personeli ile her zaman gurur duyduğum gibi, bu durumu kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Zaman olsa bu arkadaşımız, kepçemize dans da yaptırırdı' diyerek düşüncelerini açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marifetli kepçe operatörü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN