Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alfemo'dan şimdi de Dubai'ye mağaza

Konsept mağazacılık anlayışını dünyanın birçok ülkesine taşıyan Alfemo, planlı ve istikrarlı büyüme stratejisi doğrultusunda bölgede 1 yıl içinde 5 mağaza açmayı hedefliyor

Giriş Tarihi: 8.11.2013
Şehirli,yenilikçi ve özgün mobilya tasarımlarının markası Alfemo, yurtdışındaki hızlı büyümesini Dubai'de hizmete açtığı mağaza ile sürdürüyor. Dubai Alfemo mağazası açılışı; Alfemo Yönetim Kurulu Başkan Yrd. ve Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, şirket üst düzey yöneticileri, dünyanın pek çok ülkesinden gelen Alfemo bayileri ve çok sayıdaki seçkin davetlinin katılımı ile yapıldı. Açılışta bir konuşma yapan Ramazan Davulcuoğlu, "Dubai, mobilya ticareti açısından bölgede stratejik bir konumda yer alıyor. Sadece Birleşik Arap Emirlikleri değil, Afrika, Hindistan, Yemen ve Umman'ı da kapsayan geniş bir integralden, bölgeye mobilya satın almaya gelen yoğun bir ziyaretçi trafiği var. Dubai'deki ilk mağazamızı açarak, bölge halkını Avrupa standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz, özgün tasarıma sahip, kaliteli ve modern ürünlerimizle tanıştırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hedefimiz bölgede 1 yıl içinde 5 mağaza daha açmak" açıklamasında bulundu. Dubai'de ayrıca Alfemo ikinci yarı yıl bayi toplantısı da gerçekleştirildi.

PAZARLAMA STRATEJİSİ

Markanın 2014 yılı hedeflerinin, dünyaya yayılma ve büyüme politikasının görüşüldüğü toplantıda ayrıca farklı bölgelerden ve kültürlerden gelen bayiler bölgelerine özgü pazarlama stratejilerini paylaştılar. 2014 yılında Dubai'de yapılacak reklam çalışmalarına ilişkin bir anlaşma da imzalayan Alfemo, bu anlaşma ile markanın tanıtımını yıl boyunca Dubai'nin en büyük AVM'si Dubai Mall ve Emirates Mall outdoor reklam alanlarında gerçekleştirecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alfemo'dan şimdi de Dubai'ye mağaza
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN