Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayal edin, biz gerçekleştirelim

AK Parti Narlıdere Belediye Başkan aday adayı Aslan Bilgi, "İlçenin artık AK Parti'nin hizmet ve belediyecilik anlayışına ihtiyacı var. Bu kaçınılmaz bir gerçek. Beyaz sayfa açacağız" dedi

Giriş Tarihi: 13.11.2013
AK Parti Narlıdere Belediye Başkan aday adayı Aslan Bilgi, ilçenin yıllardır özlemini çektiği, hayal ettiği projeleri gerçekleştirmek, Narlıdere halkının işini, aşını arttırmak için belediye başkanlığına talip olduğunu açıkladı. Aslan Bilgi yaptığı açıklamada, "2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler Narlıdere siyaseti açısından bir milattır. Bu Narlıdere siyasetinde yeni, halkın içinde olan, dinamik, donanımlı yüzlerin de siyasi aktör olarak yönetimde söz sahibi olacaklarının bir göstergesidir. İnanıyorum ki, Narlıdere halkı da ilçenin hasretini çektiği, bu değişim iradesine sahip çıkacaktır. Narlıdere'nin hizmet, daha doğrusu hizmetsizlik noktasında geldiği durum ortadadır. Narlıdere'nin artık AK Parti'nin hizmet ve belediyecilik anlayışına ihtiyacı vardır. Bu kaçınılmaz bir gerçektir" dedi. Bilgi şöyle konuştu: "31 Mart 2014 sabahı Narlıdere'de yeni bir başlangıç olacak, halkımızla birlikte Narlıdere'de beyaz bir sayfa açacağız, bu inanç ve heyecan bizlerde fazlası ile var Narlıdere halkında da olduğunu görüyoruz. Artık ilçeye yatırım zamanıdır. Kalkınma zamanı gelmiştir. Halkımız için halkımız ile beraber yaşanabilir Narlıdere'yi kuracağız. Bütün projelerimiz hazır."

"SORUNLARI BİLİYORUM"
AK Parti Belediye Başkan aday adayı Bilgi, "Narlıdere'nin ana sorunları belli olduğunu bu sorunları çözmeye ve halka hizmete talip olduğunu belirtti, "Halkımızın yıllardır ilçemiz için hayalini kurduğu projeleri gerçekleştirmek için geliyorum. İş ve aş üretmek için, Narlıdere'ye gelmeyen hizmetleri getirmek için, devletin ve hükümetin gücünü Narlıdere'ye getirmek için geliyorum" dedi. Bilgi, "Partim bu hayırlı görevi yapmayı uygun gördüğü takdirde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da partim için ilçeme hizmet edeceğim" diyerek şunları ekledi: "Sorunların çözümüne derhal el atılmalı, sonra Narlıdere'yi marka kent, yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için daha büyük ve vizyon projeler geliştirilmeli. Narlıdere'yi denizle buluşturmaya geliyorum. Narlıdere'nin çok ciddi sorunları var. Büyük düşünen, vizyon sahibi, ilçeye hak ettiği hizmeti verecek, AK belediyeciliğin Narlıdere'ye geleceğine inanıyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayal edin, biz gerçekleştirelim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN