Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kalitesini gösteriyor

İkinci el otomobil sektöründe hizmet veren Diverso Auto, arzu edilen temizlikle ve sağladığı güvenle İzmirliler'in vazgeçilmez adresi oldu

Giriş Tarihi: 17.11.2013
Gaziemir'de ikinci el otomobil sektöründe hizmet veren Diverso Auto lüks ve orta sınıf araçlarda sunduğu hizmet ve avantajlarla ziyaretçilerini mutlu etmeye devam ediyor. "0" km temizliğinde, ekspertiz raporlu, hasarsız araçları İzmirliler'le buluşturan Diverso Auto, geniş ürün gamı ve farklı marka seçeneklerini bünyesinde bulunduruyor. İzmir'de ikinci el otomotiv sektörüne farklı bir soluk getiren Diverso Auto, ziyaretçilerine verdiği hizmet, sağladığı güven ve araçların arzu edilen temizlikte olması sebebiyle uğrayanların vazgeçemediği adres oldu.

TAKAS İMKANI SUNUYOR

600 metrekare güvenlikli kapalı alanda, iklim koşullarından etkilenmeden, her türlü tehlikeden uzak muhafaza edilen araçlar, özellikle konsinye araç alışverişini tercih eden müşteriler içinde farklı bir atmosfer ve güvenlik sunuyor. Takas imkanı sunan Diverso Auto farkını, konsinye satışlarda, müşterisine büyük hızla dönüş yaparak da ortaya koyuyor. Diverso Auto'nun tercih edilme sebeplerinden birisi de yöneticilerin teknoloji ve bilişim sistemlerine yaptığı yatırımda gizli. Markaya özel geliştirilen yazılımlar sayesinde Diverso Auto, Türkiye'nin birçok yerindeki alıcılara, ilgilendikleri araçların detayları hakkında otomatik bilgi vererek hem alıcıya hem satıcıya zaman kazandırıyor. Çoğunlukla üç yaşını geçmemiş araçlar, lüks segmentte anlaşmalı bayilerden gelen az kilometreli yönetici araçları, her türlü yaşam tarzına hitap eden geniş ürün yelpazesi ve marka seçenekleri Diverso Auto'da aynı çatı altında buluşuyor.

FİYATLARI ÇOK CAZİP

Ziyaretçilerin memnuniyetini her zaman en önde tutan anlayışla hizmet veren Diverso Auto, araç satışlarında müşterilerine en cazip oranlarla 60 aya varan kredi imkanı ve kredi kartıyla taksitli satış imkanı da sunuyor. Konusunda uzman ve güleryüzle hizmet veren firma yetkilileri İzmirli'lere, "Ziyaretçilerimiz arzu ettikleri model araçlarla çatımız altında buluşurken, Diverso Auto Ailesi'ne katılan tüm dostlarımızın yorulmadan ve mutlu ayrılmaları tek düşüncemizdir" diyerek pazar günleri dahil olmak üzere tüm İzmir ve Egeli'leri Diverso Auto'ya davet ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kalitesini gösteriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN