Türkiye'nin en iyi haber sitesi

li doğa yürüyüşçülerinden doğaya katkı

li Doğa Yürüyüşçüleri, Didim Belediyesinin katkıları ile Deniz Köy'ün önündeki dolgu alanda dikim yaparak 'Didimli Doğa Yürüyüşçüleri Ağaçlandırma Alanını' oluşturdu.

Giriş Tarihi: 19.11.2013 16:52
7 yıldır 'de Doğa yürüyüşleri düzenleyen ve Didim ve Yöresinde ki doğal ve kültürel değerleri üyelerine tanıtan Didimli Doğa Yürüyüşçüleri doğaya bir katkıda daha bulundu. Geçtiğimiz yıllarda Palm Wings Oteli yanındaki alanda da ağaç diken Doğa Yürüyüşçüleri, emekleriyle Didim'e ikinci bir çamlık alan kazandırdılar.

Didim Belediyesinin katkılarıyla yapılan dikim çalışmasına Belediye Başkanı Mümin Kamacı ve eşi de katılırken Fidan dikimine Denizköylüler'de katkı sağladı.

Didimli Doğa Yürüyüşçülerinden Türker Ertuncay 'Genç -yaşlı, kadın- erkek hep birlikte karınca gibi çalıştık. Fiziki katkı Belediyeden, emek Didimli Doğa Yürüyüşçüleri'nden olmak üzere çalışkan bir 'ekip' oluşmuş oldu. Mevcut dolgu alanın iki ucunda yapılan dikim, ilerleyen günlerde yine Yürüyüşçülerin çalışmasıyla tamamlanacak. Böylece, Didim'de güzel manzaralı bir alan daha ranttan kurtarılmış oluyor. Gelecek nesillere güzel miras bırakma hedefiyle çalıştığını söyleyen Belediye yönetimi ve benzer hedefi içten paylaşan Didimlilerin birlikte çalışması, Didim için önemli bir kazanımdır' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didimli doğa yürüyüşçülerinden doğaya katkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN