Tarık Dursun K.'ya özel ödül

"Tarihe Saygı / Yerel Koruma Ödülleri" törenine katılan Başkan Aziz Kocaoğlu, "Tarihi Çevre ve Kültür Varlıklarını Koruma Dalı"nda "İzmir'e Katkı Özel Ödülü"nü edebiyat çınarı Tarık Dursun K.'ya verdi

Giriş Tarihi: 24.11.2013
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 11.kez düzenlenen "Tarihe Saygı / Yerel Koruma Ödülleri" törenine katılan Kocaoğlu, bu yıl ilk kez "Tarihi Çevre ve Kültür Varlıklarını Koruma Dalı"nda "İzmir'e Katkı Özel Ödülü"ne layık görülen edebiyat çınarı Tarık Dursun K.'ya ödül verdi. Ödül töreninin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kocaoğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın İzmir adaylığını değerlendirdi. AK Parti'nin potansiyel adayı olarak görülen ve önümüzdeki günlerde adı açıklanması beklenen Yıldırım için, "Binali Bey için hayırlısı olsun ama önce Binali Bey bir açıklama yapsın, ondan sonra değerlendiririz. Binali Bey'i kutluyoruz" dedi.

ÖDEMİŞ' TE TESİS AÇTI
Başkan Kocaoğlu dün de, Büyükşehir Belediyesi'nin Ödemiş Belediyesi ile ortaklaşa kurduğu Yeni Hal Tesisi'ni hizmete açtı. Törende konuşan Kocaoğlu, sadece İzmir'i değil, Ege Bölgesi'ni de kalkındırmak için önemli yatırımların altına imza attıklarını belirtti. Kocaoğlu, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Aziz Demir'in "Ne çektin be İzmir" başlığı ile dile getirdiği eleştirilere de yanıt verdi. Kocaoğlu, "Seçim sürecine giriliyor. Herkes kendisine göre bir şeyler söylüyor. Bu süreçten itibaren söylediklerime dikkat ederseniz, Türkiye'nin ve İzmir'in birçok gerçeğini münasip bir dille tek tek anlatacağım. İzmir, Anadolu'ya ayna tutacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarık Dursun K.'ya özel ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN