Türkiye'nin en iyi haber sitesi

35 yılda çok yol aldı

Çektiği filmler ve yazdığı kitaplarla bir ödül avcısına dönüşen Alper Akdeniz, Malatya'dan da En İyi Kısa Film ödülüyle döndü

Giriş Tarihi: 2.12.2013
Konak Belediyesi'nin katkılarıyla geçen yıl tamamladığı Leke adlı filmle başarıdan başarıya koşan Alper Akdeniz'in en büyük hedefi uzun metrajlı film çekmek. Yaşamına 15 ödülü sığdırdığını belirten Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, "Duruşundan, hayallerinden ödün vermeden emin adımlarla Alper Akdeniz'in yürüyüşüne bizler de eşlik ediyoruz. Ben onu hayalperest birisi olarak tanıdım, her zaman kafasında bu kente dair projelerle dolu bir sanatçı kardeşimiz. Alper Akdeniz'in çok büyük hayalleri var. Bu hayaller için gece gündüz çalıştığını biliyorum. Sanatın olduğu her yerde onu görmek mümkün, bu kent için güzel şeyler yapıyor ve daha da güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Bir gün gelecek ve ben onun filmlerini sinemada izlemeye gideceğim" dedi.

"İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ"
Mavi Sanat'ın Genel Sanat Yönetmeni Alper Akdeniz, "Bize desteklerinden dolayı Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan'a grubum adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz film üretmeye devam ediyoruz. İzmirli sanatseverlere ve iş adamlarına sesleniyorum, daha büyük projelerimiz var imza atmak istediğimiz. Onlar da bizimle beraber yürümek isterlerse her türlü işbirliğine hazırız. Aldığımız bu ödüller bizi daha güzel işler yapmak için kamçılıyor. Dr. Hakan Tartan, her zaman desteğini görmek bize kıvanç veriyor. Bizler de başarımızı İzmir'e armağan ediyoruz. Benim her zaman dediğim bir şey var; hayatıma emeği geçen herkese, aldığım nefesi borçlu olduğum İzmir'e, film yapmak için yolumu yolu bilen tüm dostlarıma armağanım olsun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
35 yılda çok yol aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN