Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Orkide 2014'te de iddialı

Sektörün lider markalarından olan Orkide, yatırımlarına devam ediyor. Tekirdağ'da malı üreticiden alıp, işleyip rafine eden ilk entegre tesisi kurmanın gururunu yaşıyor

Giriş Tarihi: 11.12.2013
Yağ sektörünün lider markaları arasında yer alan Orkide, hizmete girecek iki yeni tesisi ve yeni ürünleriyle 2014 yılına da iddialı giriyor. Teknolojiye, Ar-Ge çalışmalarına ve yeni yatırımlara verdiği önemle sektörün gelişiminde öncü rol üstlenen Orkide Yağ, tüketici memnuniyetini üst düzeyde sağlayan yeni ürünleri ve hizmete girecek iki yeni tesisiyle 2014'te de hız kesmiyor. İçeriği zeytinyağı ve fındık yağıyla zenginleştirilen yeni margarinini, Türkiye'de ve dünyada ilk kez tüketiciyle buluşturan Orkide, yalnızca sıvı yağda değil, margarinde de iddiasını sürdürüyor. Margarin alanında dünyadaki en son yenilikleri tesislerinde uygulamaya başlayan Orkide, geliştirdiği bu ürün sayesinde tüketicinin margarin konusundaki önyargılarını tamamen yıkmayı amaçlıyor.

SAĞLIK VE LEZZET

Akdeniz ve Ege'nin vazgeçilmez mucizesi zeytinyağıyla Karadeniz'in dünyaya armağanı fındık yağını bir araya getiren "Orkide Kahvaltı Keyfi Margarin", tüketicisine sağlığı ve lezzeti aynı anda sunmayı hedefliyor. Orkide Yağ'ın, ülkemiz yağ sektörünü ileriye taşıyan bir marka olduğunu belirten Küçükbay A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, katma değeri yüksek ürünler geliştirerek global olma yolunda sağlam adımlar atmanın kurumsal önceliklerinin başında geldiğini ifade etti. 2014 yılında iki ayrı tesisi hayata geçirmenin heyecanını taşıdıklarını belirten Küçükbay, "Bu yıl da yatırımlarımız hız kesmiyor. Tekirdağ'da, Türkiye'de malı üreticiden alıp, işleyerek rafine eden ilk entegre tesisi kurmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orkide 2014'te de iddialı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN