Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Souvenir coşkusu

Giriş Tarihi: 14.12.2013

Egeliler'in her yeni yıl öncesinde hediyelik eşya almak için akın ettiği 'Souvenir 2013 Hediyelik Eşya Günleri' İzmir'de başlıyor

İzmir'de her yıl yılbaşı alışverişi coşkusunun yaşanhdığı Souvenir 2013 Hediyelik Eşya Günleri bugün İzmir Fuar Alanı'nda açılıyor. Organizasyon kapsamındaki Altın ve Pırlanta Outlet Günleri 24 Aralık'ta başlayıp 6 gün sürecek. Sektörün seçkin firmaları Souvenir 2013 Hediyelik Eşya Günleri için hazırlıklarını bitirdiler. Souvenir 2013 Hediyelik Eşya Günleri bugün İzmir Fuar Alanı 2 No'lu sergi salonunda başlayacak. Organizasyon kapsamında sektörde faaliyet gösteren 240 seçkin firma stant açacak. Çarpıcı fikirlerle oluşturulan binlerce hediyelik eşyanın tanıtımı ve sıcak satışı 17 gün boyunca devam edecek. Ahşap aksesuarlar, antika hediyelik eşyalar, bijuteri, çiçek, deri ve tekstil aksesuarları, elektronik eşyalar, ev tekstili, gıda, gümüş aksesuarlar, kırtasiye ürünleri, kitap, kozmetik, kristal ürünler, ofis aksesuarları, oyuncak, saat, seramik ürünler, tekstil ürünleri, yılbaşı süs eşyaları ve zücaciye gibi hediyelikler stant vitrinlerinde sahiplerine hediye edilecekleri günü bekleyecek. Her kesime ve her keseye hitap eden hediyelik eşyaların 17 gün boyunca İzmir Fuar Alanı'nda olacağını belirten Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, her yıl çıtası yükselen Hediyelik Eşya Günleri'ni 24. kez açacaklarını ifade etti. Gençer şöyle dedi:

"MEMNUN EDİYOR"
"Souvenir Hediyelik Eşya günleri Egeliler'in büyük ilgi gösterdiği bir organizasyon. İzmir'in her yerinden kolay ulaşım, sıcak bir ortamda, tek çatı altında, eğlenceli bir alışveriş ziyaretçilerimizi memnun ediyor. Binlerce hediyelik eşya seçeneğinin hesaplı fiyatlara sunulması bizler kadar katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizi mutlu ediyor. Bu ortamı oluşturmanın onurunu yaşıyoruz."

PIRLANTA GÜNLERİ
Aynı zamanda JEWEX Kuyumculuk ve Saat Fuarı'nı düzenleyen Gençiz Fuarcılık sektör ve halkın talepleri doğrultusunda Souvenir'da Altın ve Pırlanta Outlet Günleri'ni yapma kararı aldı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı 1B No'lu sergi salonunda düzenlenecek Altın ve Pırlanta Outlet Günleri 24 Aralık'ta başlayacak. 6 gün sürecek organizasyon kapsamında 15 firma stant açacak. Farklı ayarlarda altın ve pırlanta takıların özel koleksiyonları büyük indirimlerle halka az edilecek. Yıl bazında altındaki yüzde 20'lik fiyat düşüşü de dikkate alındığında Souvenir Altın ve Pırlanta Outlet Günleri'nde yüzde 60'a varan indirimler yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Souvenir coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN