Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hizmetleriyle fark yaratıyor

20 yıldır İzmir'de hizmet veren Star Yağcılar, Dünyadaki teknolojik yapıya entegre oldu, büyüdü. Ürünlerinin dayanıklı ve kaliteli olmasıyla da, ikinci el satışlarda müşterilerine avantaj sağlıyor

Giriş Tarihi: 15.12.2013
1994 yılından İzmir'de ağır vasıta hizmet araçlarının bakım onarım ve servis hizmetleri verdiklerini söyleyen Star Yağcılar'ın sahibi Hasan Yağcı, sürekli gelişen ve dünyadaki teknolojik yapıyla entegre olup şirketi büyüttüklerini söyledi. 2001 yılında YDÇ Metal (Yağcılar Demir Çelik) şirketini kurduklarını belirten Yağcı, "Metal işleme ve metal ürünlerini şekillendirmede dünyadaki en iyi makinaları ve teknolojiyi satın alarak üretime CNC gücünü kattık" dedi. Bu yılın ilk 10 ayında 250 adetlik üst yapı üretim yaptıklarını ve müşteri odaklı çalışmaya öncelik verdiklerini belirten Yağcılar, şöyle devam etti; "Ürünlerimiz, dorseler ve diğer dorse çeşitlerinden oluşmaktadır. Araç üstü olarakta damper, açık kasa hooklift ve projeye dayalı her türlü araç üstü ekipman imalatı yapıyoruz.Yeni ürünümüz treyler hooklifti ise 2014'ün ilk ayında müşterilerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Metal işleme merkezimizde ise CNC makinalarda lazer kesimli hassas yarı mamül üretimi, ayrıca her türlü demir çelik ürünleri ticareti yapılmaktadır. Petrol Ofisi markasıyla da akaryakıt istasyonumuzda petrol ürünleri şatışı yapıyoruz. Bunların yanında projeye dayalı araç üstü ekipman, inşaat ekipmanları, madencilik ekipmanları ve kantar imalatı hizmeti veriyoruz."

"BU YIL OLUMLU GEÇTİ"
Dünyadaki çalkantılı ekonomiye rağmen, 2013 yılını beklentilerinin üzerinde gerçekleştiğini belirten Yağcılar, "Bu yılın ilk 10 ayında geçen yıla göre yüzde 35'in üzerinde bir üretim artışı sağladık. Bu artışı çalışanlarımızın kalite ve biz bilinci ile ve müşterilerimizin memnuniyetindeki artışa borçluyuz. Şimdi gözümüzü dış pazarlara çevirdik. Rusya Ortadoğu ve Afrika pazarlarında görüşmelerimiz devam ediyor. Bu yıl artan müşteri talebini karşılamak amacıyla makine parkımızı genişlettik. Yaklaşık 2 milyon euroluk ek makine yatırımı yaptık. Kilit elemanlarımızı yurt içinde ve yurt dışında eğitimlere gönderdik. Ayrıca savunma sanayi, tarım, maden ve inşaat makinaları içinde proje çalışmaları yapıyoruz" dedi. 2014 yılında kapasitelerinin önemli bir bölümünü ihracatta değerlendirmeyi planladıklarını belirten Yağcıar, "Ülkemizde ve dünyada aranan bir marka olmak arzusundayız. Ülke genelinde makina imalatçıları, nakliye ve taşıma yapan kişi ve kuruluşlar ile maden, inşaat, yol , köprü/ baraj gibi proje sahipleri, belediyeler ana müşterilerimiz arasındadır. Satış sonrası hizmet vererek müşteri memnuniyetinin artmasını sağlıyoruz" dedi. Yaptığı ürünlerin dayanıklı, sağlam, güvenli ve uzun ömürlü olması ekonomik olmalarını sağladıklarını vurgulayan Yağcılar, "Yapısal sağlamlığı ve satış sonrasında da müşterimizin her türlü sorununda yanında olmamız müşterimize ayrıca güven veriyor. Ürünümüzün dayanıklı ve kaliteli olması, ikinci el satışlarda da müşterilerimize avantaj sağlıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmetleriyle fark yaratıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN