Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"İzmir'e en iyi isimle talibiz"

Giriş Tarihi: 17.12.2013

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na adaylığı için, "Yerel seçimlerde başarılı olacağına inanıyorum " dedi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yıldırım'ı İzmir'den aday göstererek büyük bir fedekarlık örneği sergilediğini belirten Hotar, "Bence Sayın Başbakan Binali Bey'i İzmir'den aday göstererek büyük bir fedakarlık yaptı. Çünkü kabinenin en güçlü bakanlarından birini İzmir için görevlendirdi. Bu da kendisinin İzmir'e önem verdiğinin göstergesidir" diye konuştu.

"HERKES O DEDİ"
Yıldırım'ın adaylığından önce İzmirliler'in kendilerine Yıldırım'ı aday olarak görmek istediklerini söylediklerini ve beklentinin her geçen gün büyüdüğünü kaydeden Hotar, şöyle konuştu: "Binali Bey aday olmadan önce konuştuğumuz herkes, onun aday olmasını arzu ettiklerini ifade ediyorlardı. Herkes başkanlığı kazanması durumunda başarılı olacağına inanıyor. Yıldırım'ın bakanlığı süresince edindiği tecrübeyi İzmir'e aktaracağı belirtiliyor. Biz İzmirliler'den bu seçimde AK Partili belediyecilik anlayışını denemelerini önemiyoruz. İzmir halkının teveccühünü rica ediyoruz. Çünkü bu kez karşılarında İzmir'in ihtiyaçlarını ve beklentilerini bilen üst düzeyde teknik bilgiye sahip başarılı bir ekip var."

HİZMET VURGUSU
AK Parti iktidarında ülkemizin bütün kentleri kalkınma ve 'marka kent' olma yarışına girdiğini belirten Hotar, "Ege'nin incisi, ülkemizin dünyaya açılan kapısı olan, güzel İzmir'in de bu yarışta en ön saflarda yer alması gerekiyor. İzmir'de Sayın Binali Yıldırım ile birlikte hizmet seferberliği, kalkınma hamlesi başlayacaktır. İzmir'e yaptığı ve yapacağı projelerle önemli adımlar attı. İzmirliler de bunu gördü ve Binali Bey'i sevdi. İnşallah AK Belediyecilik ile kentimiz hak ettiği yerlere gelecektir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İzmir'e en iyi isimle talibiz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN